Firma Genelec zapowiada udostępnienie aplikacji SpeakerAngle

Firma Genelec zapowiada udostępnienie aplikacji SpeakerAngle

2 września 2012, 00:00
Producent: Genelec

[img:3]

Specjalista od monitorów studyjnych – firma Genelec - wypuściła właśnie na rynek iOS swój najnowszy produkt, aplikację SpeakerAngle. Narzędzie zaprojektowano, aby ułatwić użytkownikom prawidłowe ustawienie i dopasowanie kątów ("toe-in") głośników zarówno systemów stereo jak i surround 7.1.

Opracowany wspólnie przez Genelec i AudioApps SpeakerAngle, jest kompatybilny ze smartfonami wcześniejszymi niż iPhone 4, iPad 2 i Touch4. Aplikacja SpeakerAngle jest już dostępna w sklepie iTunes App Store w cenie 99 centów.

Ikony ekranowe poszczególnych głośników ukazują aktualne ułożenie głośnika, a liczba poniżej każdej ikony nieprzerwanie wyświetla kąt ustawienia. Liczba również zmienia kolor, tak aby użytkownik wiedział, kiedy głośnik jest ustawiony wg zaleceń producenta, a kiedy jest wychylone w tym samym stopniu, co druga kolumna w parze (czyli w lewo i prawo - w systemach stereo oraz przedni lewy/prawy przód, tylny lewy/prawy tylny i boczny lewy/prawy bok w systemach surround 7,1).

Aplikacja Genelec SpeakerAngle jest wygodna i posiada intuicyjny sposób obsługi, pomagający szybko ustawić prawidłowy kąt głośników w środowisku odsłuchowym. Jest to idealne narzędzie dla właścicieli kina domowego, inżynierów pracujących w studiach nagrań, instalatorów i wszystkich, którzy pragną uzyskać optymalny dźwięk z dowolnego systemu nagłośnieniowego. Możliwości urządzenia są ekscytujące, a my czekamy na miłośników dźwięku, którzy będą chcieli dobrze wykorzystać naszą aplikację.

 Will Eggleston, Genelec dyrektor marketingu na terenie USA.

 

[img:1]

[img:2]


Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę: www.genelecusa.com

Oprogramowanie i DAW Inne

Gdzie kupić?

Genelec Genelec www.genelec.com

Dystrybucja w Polsce:

Godziny otwarcia:

Pon - Pt:  08.00 - 16.00 

adres:
ul. Gajdy 24 02-878 Warszawa

Sklepy muzyczne > Genelec rozwiń listę sklepów

Studio

Poręczny rejestrator audio. TASCAM Portacapture X8
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz