Kanadyjskie pałki Los Cabos podbijają Polskę

Kanadyjskie pałki Los Cabos podbijają Polskę

22 września 2012, 00:00
Producent: Los Cabos

[img:1]

Los Cabos Drumsticks to kanadyjska firma utworzona przez Larry'ego i Gillian Guay, których historia z pewnością jest jedną z bardziej oryginalnych jakie możemy znaleźć w przemyśle perkusyjnym.

Dzięki firmie Balidrum bogata oferta tych pałek dostępna jest także w Polsce!

Kilka lat przed utworzeniem Los Cabos Drumsticks, Larry i Gillian próbowali swoich sił w przemyśle związanym z toczeniem drewna (np.toczenie nóżek do stołów i krzeseł) by w 2005 roku owe kołki przekształciły się w pierwsze na świecie pałeczki Los Cabos.Przedsięwzięcie okazało się strzałem w dziesiątkę i przesądziło o dalszych losach firmy.

Nazwa Los Cabos (peleryna) to odzwierciedlenie unikalnych właściwości ich produktów. Pałki Los Cabos wykonywane są z kanadyjskiego klonu i amerykańskiej hikory, której właściwości są bardzo dobrze znane praktycznie wszystkim perkusistom na świecie.

Dla perkusistów, którzy lubią wytrzymałe pałeczki firma Los Cabos oferuje pałeczki wykonane z czerwonej hikory (red hickory), dla tych którzy nie przepadają za częstą wymianą pałek jak i również dla tych którzy wymagają od pałeczek nieco więcej. Na swojej oficjalnej stronie firma zapewnia, że do wyrobu swoich produktów używa najlepiej wyselekcjonowanego gatunku drewna, które nie posiada żadnych defektów. Los Cabos Drumsticks oferuje wybór prawie dwóch tuzinów modeli pałek perkusyjnych co ukazuje, że każdy perkusista powinien znaleźć w ich asortymencie coś dla siebie. Mimo małej popularności tych pałek istnieje możliwość nabycia ich na terenie naszego kraju.

W ofercie polskiego dystrybutora pałek Loc Cabos znajdziemy:

  • Pałki z białej hikory: 5A, 5B, 7A, Jaz, Rock, 2B, 3A, 8A
  • Pałki z czerwonej hikory: 5A, 5B, 7A, Jaz, Rock, 2B, 3A, 8A
  • Pałki serii ekonomicznej: 5A, 5B, 7A, 3A, 2B, Rock
  • miotełki, multi-stick, rózgi, pałki typy staccato, general - do kotłów) oraz wiele innych...

Więcej szczegółów na stronie: http://www.balidrum.pl/news_szczegoly.php?id=13
 


Pełna oferta marki Los Cabos:

[img:2]

[img:3]

[img:4]

[img:5]

Akcesoria Pałki

Gdzie kupić?

Los Cabos

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Los Cabos rozwiń listę sklepów

Perkusja

703X & MINI - Nowości od EFNOTE na NAMM'24
Więcej wiadomości