Wygraj zestaw PEARL'a!

Wygraj zestaw PEARL'a!

11 września 2012, 09:13
Producent: Pearl

[img:1]

Firma Silesia Music Center wyłączny dystrybutor marki PEARL na Polskę ogłasza konkurs!

Każdy podziemny twórca dźwięków nie słyszalnych dla większości społeczeństwa musi wziąć udział w tym podejrzanym procederze. Dzięki uprzejmości Silesia Music Center - dystrybutora firmy Pearl na Polskę do wygrania jest kompletny zestaw perkusyjny PEARL VISION VB w konfiguracji Fusion wraz z osprzętem!!! Czy wiecie ile to wszystko kosztuje? Kosmos!!!

Mówiąc krótko żarty się skończyły wraz z wakacjami!

Tracki przesyłajcie od 24.08.2012 - zgłaszamy JEDEN utwór, który następnie będzie podlegał głosowaniu. Od 24.09.2012 oddajcie swoje głosy na kapele, które waszym zdaniem najbardziej zasługują na wyróżnienie i nagrodę!

Wyniki zostaną ogłoszone 29.10.2012r.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu - KLIK

[img:2]

więcej: pearldrum.pl

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Silesia Music Center Sp. z o.o.

adres:
ul. Partyzantów 6 32-650 Kęty

Sklepy muzyczne > Pearl rozwiń listę sklepów

Perkusja

Tegoroczna edycja Young Drum Hero już w październiku
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz