Nowa marka w gamie instrumentów Zibi S.A.

Nowa marka w gamie instrumentów Zibi S.A.

1 października 2012, 00:00
Producent: Mapex

[img:4]

[img:5:R]W asortymencie muzycznych produktów dystrybuowanych przez firmę ZIBI S.A. od 1 października tego roku, pojawi się perkusyjna marka Mapex, należąca do KHS Musical Instruments.

Mapex zyskał reputację w świecie muzyki, wyróżniając się projektem i budową perkusji akustycznych, z najwyższej jakości surowców. Marka znana jest przede wszystkim z bębnów robionych ręcznie przez wyspecjalizowanych pracowników, którzy umiejętnie stosują swój talent i doświadczenie w rzemiośle.

Wśród endorserów marki Mapex widnieją takie nazwiska jak: Chris Adler, Aquiles Priester, Gregg Bissonette, Will Calhoun, Tony Coleman, Herlin Riley, John Boecklin, Nick D'Virgilio, czy Juanita Parra.

 

Każdy bęben Mapex’a, bez względu na cenę, tworzony jest zgodnie z rygorystycznymi wymaganiami. O sukcesie tych perkusyjnych produktów decydują przede wszystkim ludzie, którzy ręcznie tworzą bębny, na bazie wieloletniego doświadczenia oraz dumy z tego, że mogą tworzyć coś, co potrafią najlepiej.

Ręcznie robione bębny Mapex’a, zarówno w studiu jak i na scenie, doskonale oddają styl i kreatywność każdego perkusisty. Z perkusją tej marki, każdy bębniarz wiernie przekaże swój talent i osobowość swoim odbiorcom, niezależne od tego czy gra dla dwudziestu, czy dla dwudziestu tysięcy osób.

[img:1]
[img:2]

[img:3]

więcej: www.emuzyk.pl
Akustyczne Zestawy perkusyjne Werble Tomy Centrale Hardware Statywy Ramy Stopy Uchwyty Talerze Perkusjonalia Akcesoria Inne Pałki Naciągi Futerały, casey, pokrowce perkusyjne Taborety Metronomy , tunery

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Grupa Zibi S.A.

adres:
ul. Wirażowa 119 02-145 Warszawa

Sklepy muzyczne > Mapex rozwiń listę sklepów

Perkusja

NAMM 2024, czyli przegląd najciekawszych perkusyjnych nowości
Więcej wiadomości