Doświadcz luksusu pianina cyfrowego na twoim iPadzie

Doświadcz luksusu pianina cyfrowego na twoim iPadzie

3 października 2012, 15:10
Producent: Roland

 

Piano Partner jest wyjątkową aplikacją na iPada, która zapewnia nowy interaktywny sposób nauki i grania na pianinie.

Zawiera 3 aplikacje: Flash Card, Content Browser oraz DigiScore Lite. Te aplikacje będą pomagać i inspirować Cię, abyś mógł więcej nauczyć się o muzyce oraz o graniu na pianinie. Możesz bezprzewodowo połączyć Twojego iPada z pianinem za pomocą adaptera USB Roland WNA1100-RL ( sprzedawany oddzielnie).

* Piano Partner wspiera pianina Roland LX-15, HP507 / HP505 / HP503, oraz DP90S / DP90.


Flash Card - Łatwy sposób na rozwijanie umiejętności słuchania i czytania

Flash Card jest interaktywną grą muzyczną, która pomaga rozwijać umiejętność słuchania i czytania. Uczeń ma zadanie zagrać dźwięk, który zobaczy na wirtualnej karcie lub usłyszy. W każdej sesji gracz nagrodzony jest po pięciu wyzwaniach. Dla każdego gracza do wyboru są trzy poziomy trudności.

[img:1]

 

Content Browser - Łatwy dostęp do wielu wbudowanych utworów i brzmień

Pianina z serii HP500, a także DP oraz model LX-15 wyposażone zostały w wiele różnych możliwości, w tym ponad 200 utworów oraz 300 brzmień. Content Browser błyskawicznie wyświetla na ekranie iPada listę wbudowanych utworów i brzmień podłączonego pianina. Ponadto z iPadem można kontrolować odtwarzanie utworów, w tym wyciszanie wybranych partii lub wł./wył. metronomu - to wielka wygoda podczas codziennych ćwiczeń lub lekcji.

* Content Browser oraz Digiscore Lite są dostępne wyłącznie dla wbudowanych utworów. Nie można z nich korzystać w przypadku własnych nagrań na pianinie lub innych plików SMF.

[img:2]


DigiScore Lite - zobacz wbudowany utwór na ekranie w postaci nut

DigiScore Lite wyświetla na ekranie iPada zapis nutowy wbudowanych utworów. Strony z nutami zmieniane są automatycznie wraz z tempem odtwarzania. Możesz ćwiczyć każdą rękę niezależnie dzięki funkcji wyciszenia partii dla prawej lub lewej ręki, albo zmniejszając tempo, równocześnie wyświetlając zapis nutowy. DigiScore Lite wspiera codzienne ćwiczenie z wieloma wbudowanymi utworami na pianino, od etiud do arcydzieł.

* DigiScore Lite jest kompatybilny tylko z modelami LX-15 i HP507.


[img:3]


Połącz swoje Pianino Roland z iPadem!

Aplikacja Piano Partner może być używana na iPadzie za pomocą bezprzewodowego adaptera USB WNA1100-RL (sprzedawanego oddzielnie) podłączonego do portu USB MEMORY w pianinie Roland. Pianino można także połączyć z iPadem za pomocą Apple iPad Camera Connection Kit.

* Aby iPad mógł komunikować się z kompatybilnymi pianinami Roland poprzez adapter WNA1100-RL wymagany jest bezprzewodowy punkt dostępu LAN z podłączeniem do Internetu. WNA1100-RL jest wyprodukowany przez firmę NETGEAR, Ins. i dystrybuowany przez Roland Corporation. NETGEAR jest zarejestrowanym znakiem handlowym NETGEAR, Inc.


[img:4]

Akcesoria do instr. klawiszowych Statywy i akcesoria

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Roland Polska Sp. z o.o.

adres:
ul. Kąty Grodziskie 16B 03-289 Warszawa

Sklepy muzyczne > Roland rozwiń listę sklepów

Arturia PolyBrute 12 - syntezator z możliwościami morphingu
Więcej wiadomości