Premiera rodziny Hog ze stajni High End Systems

26 października 2012, 14:10

[img:7]

 

HES – High End System – to nowa marka w portfolio P.S. Teatr. Misją tej amerykańskiej firmy jest tworzenie wysokiej jakości produktów oświetleniowych wraz z systemem ich obsługi.

Zmiana dystrybutora na rynku polskim nastąpiła w ekscytującym dla HES momencie. 19-ego października na targach LDI w Las Vegas nastąpiła długo oczekiwana premiera nowej konsoli WHOLEHOG 4 - najlepszego systemu sterowania oświetleniem na świecie.

W ofercie HES można znaleźć m.in. ruchome głowy, konsole, reflektory czy wytwornice dymu. Systemy oświetleniowe High End wykorzystywane są przez najważniejszych artystów na świecie, w studiach telewizyjnych, parkach rozrywki, restauracjach, a nawet kościołach. Dlatego premiera nowej konsoli - WHOLEHOG 4 – była oczekiwana z takim napięciem. Ale HOG 4 to nie tylko konsola – to cała rodzina urządzeń.


Wiedzieliśmy, że branża spodziewa się premiery Hog 4. A my ciężko pracowaliśmy nad tym, aby wprowadzić na rynek całą gamę urządzeń w najlepszym technologicznym standardzie.

 Bill Morris, CEO w High End Systems

HES dąży do odzyskania statusu lidera wśród producentów urządzeń kontrolujących. Inżynierowie tej amerykańskiej firmy patrzą w przyszłość przygotowując najbardziej zaawansowane urządzenia oraz oprogramowanie.

Jednakże, jak zapewnia Morris, HES pamięta o swoich dotychczasowych klientach i stara się, aby ich inwestycje w sprzęt były nadal jak najbardziej efektywne. Tak jak wszystkie niedostępne w sprzedaży serie, tak linia Hog 3 będzie wspierana przez kolejne 2 lata. HES nie będzie przygotowywał kolejnych dodatków i update’ów do Hog 3, ale użytkownicy nadal zachowają gwarancję, serwis oraz wsparcie w niezmniejszonym stopniu. Rodzina produktów Hog 4 będzie obsługiwała pliki z Hog 3.

Dodatkowo uruchamiamy program dla dotychczasowych klientów. Będą oni mogli oddać swoje produkty Hog przy zakupie nowych urządzeń i uzyskać spory rabat. Program ten potrwa do 30-ego czerwca 2013.

Bill Morris, CEO w High End Systems

 

A co nowego zobaczymy w rodzinie Hog 4?

Przede wszystkim Full Boar 4 o kompletnie innym wyglądzie. Poza tym odmieniony Road Hog 4 oraz dodatkowo Nano Wing jako wing do odtwarzania i programowania, który obsługuje do 8 środowisk DMX w zintegrowanych slotach. Wszystkie konsole posiadają szeroki wyświetlacz dotykowy, solidne twarde dyski, nowe User Keys, ujednolicony system operacyjny Hog 4 oraz niesamowicie szybkie odpalanie i ładowanie plików. Wszystko to zamknięte w uznanym już na rynku i znanym użytkownikom layout’cie. I jeszcze jedno. Hog 4 PC ma możliwość obsługi protokołów Art-Net i sACN bezpośrednio z komputera posiadającego Hog 4 PC o ile ma widget DMX.

High End Systems Full Boar 4

[img:1]

 

High End Systems Road Hog 4

[img:2]

 

 

High End Systems Nano Wing

[img:3]

 

 

High End Systems Playback Wing

[img:4]

 

 

High End Systems Master Wing

[img:5]

 

 

High End Systems Hog PC Software

[img:6]

 

Hog 4 od HES to po prostu prawdziwie wszechstronna rodzina produktów – zarówno pod względem ceny, obsługi jak i funkcjonalności.

Sterowniki Regulatory napięcia, dimmery

Gdzie kupić?

High End Systems High End Systems www.highend.com

Dystrybucja w Polsce:

LTT

tel.: +48 22 845 00 65
adres:
ul. Bakalarska 17 02-212 Warszawa
LTT

HiFi

NAMM'20: Klasyczny układ VCA w nowym kompresorze od Warm Audio
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz