RF-X Kieszonkowa kabina nagraniowa od sE Electronics

RF-X Kieszonkowa kabina nagraniowa od sE Electronics

20 listopada 2012, 08:00
Producent: sE Electronics
Dystrybucja: Audiostacja

[img:3]

Firma sE Electronics, wynalazca i producent jednego z najciekawszych produktów ostatnich lat, czyli "kieszonkowej kabiny nagraniowej" ogłosiła właśnie, że wprowadza do sprzedaży kolejny model spod znaku Reflexion Filter - RF-X.

RF-X to jak dotąd najtańszy prawdziwy Reflexion Filter. W odróżnieniu od niezliczonych kopii, RF-X opiera się na tej samej opatentowanej konstrukcji, jaka "napędza" Reflexion Filter. Właśnie tak - idea Reflexion Filter została opatentowana, więc wszelkie kopie nie mogą korzystać z zastrzeżonego wzorca. A jaki to wzorzec?

Reflexion Filter jest strukturą wielowarstwową (jak cebula lub ogr). Poszczególne warstwy wykonane są z różnych materiałów i mają różne zadania - od tłumienia niskich częstotliwości, przez rezonanse aż po częstotliwości wysokie, a wszystko ma na celu jedną podstawową rzecz: aby dźwięk z mikrofonu nagrany z filtrem miał taką samą charakterystykę częstotliwościową jak bez filtra. Innymi słowy RF nie może w żaden sposób koloryzować dźwięku, a jedynie ograniczać wpływ akustyki pomieszczenia na nagranie. I z tego zadania Reflexion Filter wywiązuje się znakomicie.

RF-X wyprodukowany jest w oparciu o tę samą technologię, co flagowy RF-Pro. Jest rozwiązaniem dla artystów i realizatorów dysponujących szczuplejszym budżetem. Z nową lekką obudową i przekonstruowanym systemem mocującym oferuje niezrównaną wydajność i łatwość użycia. No i nie potrzeba już "wyczynowego" statywu! Dzięki sprytnej konstrukcji RF-X można bez obaw stosować nawet z tanimi statywami mikrofonowymi.

[img:1]

Nowe materiały użyte do produkcji RF-X zostały dobrane tak, by uczynić go lżejszym od poprzedników, jednocześnie zapewniając mu wytrzymałość, co gwarantuje że RF-X jest produktem uniwersalnym, przystosowanym do użycia nawet w niesprzyjających warunkach. RF-X zbudowany jest z 4 warstw filtrujących, w skład których wchodzi zewnętrzny kompozytowy panel, warstwa wełny mineralnej, komora powietrzna oraz wewnętrzna warstwa pianki akustycznej. Ta wielowarstwowa budowa odróżniająca RF-X od konkurencji, zapewnia minimalną koloryzację brzmienia podczas nagrywania.

Uchwyt RF-X został również przeprojektowany tak, aby był jak najlżejszy, a jednocześnie przystosowany do stabilnego użytkowania z każdym statywem mikrofonowym. Rozwiązanie zostało maksymalnie uproszczone, co pozwala korzystać z RF-X w każdej pozycji, czyniąc go idealnym rozwiązaniem do nagrań wokalnych i instrumentalnych.

Reflexion Filter RF-X jest dostępny od ręki w sugerowanej cenie detalicznej 475 zł brutto!

 

 

X1 STUDIO BUNDLE

W naszej ofercie pojawia się również X1 Studio Bundle, czyli prawdopodobnie najlepsze rozwiązanie dla studia domowego gdzie nagrywa się wokale i instrumenty, w bardzo rozsądnej cenie. Zestaw zawiera najnowszy produkt sE - RF-X, popularny i ceniony mikrofon pojemnościowy sE X1 o charakterystyce kardioidalnej, najnowszy profesjonalny uchwyt elastyczny z zapasowymi gumkami, metalowy pop filtr (taki sam jak zestawie z 2200a mkII) oraz 3-metrowy kabel mikrofonowy wysokiej jakości.

[img:2]

 

X1 Studio Bundle jest dostępne od ręki w ograniczonej ilości w sugerowanej cenie detalicznej 1.299 zł.

Mikrofony Pojemnościowe Studio - akcesoria Ekrany akustyczne Akcesoria inne

Gdzie kupić?

sE Electronics sE Electronics www.seelectronics.com

Dystrybucja w Polsce:

Audiostacja

tel.: +48 (22) 122 53 00
Godziny otwarcia:

Pon - Pt: 09:00 - 17:00

 

adres:
ul Kolejowa 93/95 05-092 Łomianki

Sklepy muzyczne > sE Electronics rozwiń listę sklepów

Studio

ADI-2 Remote - Darmowy kontroler programowy od RME
Więcej wiadomości