Zapraszamy na wycieczkę po fabryce firmy Furch!

Zapraszamy na wycieczkę po fabryce firmy Furch!

22 listopada 2012, 00:00
Producent: Furch

[img:1]

Zajrzyjmy do czeskiej fabryki marki Furch, aby zobaczyć na własne oczy jak powstają najlepsze gitary w Europie!

FURCH MUSICAL INSTRUMENTS jest jednym z kilku producentów instrumentów muzycznych, który cały czas hołduje tradycyjnej technologii ręcznego wytwarzania instrumentów o bardzo wysokiej jakości. Od 1981 roku, kiedy to zostały stworzone pierwsze instrumenty przez założyciela firmy - Pana Furcha, cały czas kultywowana jest taka metoda wytwarzania gitar. Firma wyraźnie to podkreśla, aby uświadomić, że jej produkty cechują się wyjątkową jakością.

Podczas produkcji instrumentów Furch dokłada wszelkich starań, aby spełniły one najbardziej wyrafinowane oczekiwania. Załoga firmy doskonale rozumie potrzeby muzyków, wyrażając to między innymi niezwykłą starannością przy doborze każdego kawałka drewna używanego do budowy, jak i zwracaniu uwagi na każdy detal instrumentu.

[img:2]

Podczas produkcji w firmie Furch wykorzystuje się technologie przyjazne środowisku. Drewno, które używane jest do produkcji instrumentów, jest nabywane od dostawców, którzy gwarantują jego legalny status lub posiadają odpowiednie zezwolenia.

 

Wirtualna wycieczka po fabryce Furch

 

Galeria zdjęć z fabryki Furch

Gitary Akustyczne Klasyczne Pozostałe instr. strunowe

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

ADA MUSIC

adres:
ul. Kopernika 25a 43-502 Czechowice-Dziedzice

Sklepy muzyczne > Furch rozwiń listę sklepów

Gitara

Cudne gitary Alvareza, w tym nowa Lureate [NAMM 2024]
Więcej wiadomości