Plug-in REDD od Waves i Abbey Road Studios + promocja na Waves Mercury

Plug-in REDD od Waves i Abbey Road Studios + promocja na Waves Mercury

10 grudnia 2012, 10:50
Producent: Waves

[img:1]

Odkąd w 1931 roku powstało studio Abbey Road, było postrzegane jako bastion doskonałości nagrywania i innowacji w produkcji muzycznej.

W 1955 roku, przy studiu powstał Wydział Inżynierii Rozwoju Nagrań (z ang. Recording Engineer Development Department - REDD), założone przez ówczesnego inżyniera technicznego Lenna Page'a. REDD było efektem wciąż rosnącego popytu na format stereofoniczny. W ciągu roku wysiłki zespołu doprowadziły do powstania konsoli REDD.1, pierwszemu dedykowanemu studiu Abbey Road systemowi mikserskiemu. Na sprzęt składał się mikser REDD.8 oraz rack, w którym znaleźć można było szereg wzmacniaczy oraz kompresorów.

[img:3]

[img:4]

[img:2]
 

REDD.17 i REDD.37

Firma Waves skrupulatnie odtworzyła barwę, charakter oraz tonalną złożoność oryginalnego sprzętu: platforma REDD.17, która wciąż należy do Abbey Road, oraz konsolę REDD.37, która obecnie należy do Lennego Kravitza. W rezultacie otrzymujemy dwa plug-iny, które oferują nowy wymiar, głębię, oraz bogactwo dźwięku przy produkcji muzycznej.


Specyfikacja:
 

  • Plug-iny oparte na legendarnych konsolach REDD.17, REDD.37 oraz REDD.51
  • Oferuje klasyczne brytyjskie brzmienie lat 60-tych
  • Kontynuacyjne sterowanie korektorem
  • Stworzone w kooperacji ze studiem Abbey Road

 

 

 

 

Waves Mercury w najniższej cenie w historii.

Mercury to największy i najbardziej kompletny zestaw plug-inów Waves. Sto kilkadziesiąt wtyczek, wszystko co potrzebne, aby zmiksować światowej klasy album lub muzykę filmową. Mercury nie jest tani. A w zasadzie nie był, bo w grudniu 2012 jest w promocji, w najniższej cenie w historii.

[img:5]

Tylko w grudniu Waves Mercury kosztuje 7.894 PLN netto! To ponad 60% taniej niż zwykle!

Jeśli chcesz mieć wszystko - to jest oferta dla Ciebie.

Pamiętaj, że kupując pakiet Waves, otrzymujesz bezpłatne uaktualnienia na cały rok. Więc wszystkie nowe plug-iny, które przez ten rok się pojawią otrzymasz za darmo.

Oprogramowanie i DAW Pluginy, instrumenty, sample Procesory dźwięku Korektory

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Waves rozwiń listę sklepów

Studio

Ara - dwutrybowy mikrofon pojemnościowy od AKG
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz