Pearl Forum FZ-725F przetestowany!

Pearl Forum FZ-725F przetestowany!

24 grudnia 2012, 00:00
Producent: Pearl

[img:1]

Nowy Pearl Forum zawiera dokładnie wszystko to, czego potrzebuje początkujący perkusista - włącznie z talerzami i pełnym osprzętem. Dodatkowo dostępność ciekawych kolorów sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. To zestaw, który gwarantuje dobry początek przygody, jaką jest gra na perkusji.

 

Od razu po otwarciu kartonu zaskoczył mnie bardzo przyjemny widok. Okleina koloru JET BLACK prezentowała się bardzo dobrze, z ciekawym wykończeniem drewnianych obręczy bębna basowego. Nie trudno wyobrazić sobie, jak dobrze wyglądał kompletny set w połączeniu z nietypowymi elementami metalowymi i obręczami w kolorze zestawu, zamiast powszechnie stosowanego chromu.

 

Ponadto Pearl stwarza o wiele więcej możliwości jeśli chodzi o aspekt wizualny. W wykończeniach #31 Jet Black i #91 Red Wine możemy wybrać pomiędzy hardwarem w kolorze chromu bądź czerni.

 

Zobacz dalszą część testu

 

Akustyczne Zestawy perkusyjne

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Silesia Music Center Sp. z o.o.

adres:
ul. Partyzantów 6 32-650 Kęty

Sklepy muzyczne > Pearl rozwiń listę sklepów

Perkusja

Tegoroczna edycja Young Drum Hero już w październiku
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz