Rob Papen udostępnia tutoriale w formie książki i DVD

Rob Papen udostępnia tutoriale w formie książki i DVD

27 grudnia 2012, 15:12
Producent: Rob Papen

[img:1]

Po ponad 8 latach na rynku, światowej klasy poważany inżynier dźwięku, Rob Papen, którego brzmienia i wirtualne synthy to m.in. Predator, Blue i Blade, wydał swoje mocno oczekiwane tutoriale, nazwane "Secrets od Subtractive Synthesis" ("Sekrety Syntezy Subtraktywnej Dźwięku").

W roku 2001, Rob Papen rozpoczął w swoim studio udzielanie lekcji, na których uczył tworzenia brzmień syntezatorów. Na potrzeby tychże sesji Rob stworzył swoją własną metodę wyjaśniania sekretów syntezy subtraktywnej dźwięku, zwaną "The 4 Elemen Synth".

Owe sesje zostały przeniesione do zestawu książka+DVD, która to posiada również wiele trików i sztuczek pomagających w opracowaniu i ulepszaniu brzmień.

[img:2]

Owe 4 elementy - Oscylatory, Filtry, Wzmacniacze i Modulatory - zostały szczegółowo opisane zarówno na poziomie hardware'owego i software'owego synthu, a także okraszone streszczeniami po każdym z rozdziałów, czytelnymi diagramami i wygodnymi odniesieniami do treści na DVD.

Trening tworzenia brzmień syntezatorów to swoisty "uświadamiacz" dla każdego muzyka, od nowicjusza po wyjadacza, który skłania do jeszcze głębszego, innego i bardziej efektywnego podejścia do instrumentu. Tutorial ten to absolutny niezbędnik dla tych, którzy swoje brzmienia traktują poważnie.

 

[img:3]

Nagrody rozdane. Oto zwycięzcy 37. edycji TEC Awards!
Więcej wiadomości