Philips Showline SL Bar 640 i 660

Philips Showline SL Bar 640 i 660

23 grudnia 2012, 10:00
Producent: Showline

 [img:1]

Philips Showline wprowadza do sprzedaży swój najnowszy  sprzęt - LED-owe liniowe wash'e SL Bar 640 i SL bar 660 o układzie RGBW. Długie na odpowiednio 120 i 180 cm urządzenia mogą zostać użyte zarówno jako wash, jak i jako kierunkowy liniowy bar.

Oświetlenie to posiada również system Harmonize Color Calibration i dzięki dopasowanemu modułowi kontroli pikseli i łatwemu połączeniu, SL Bar 640 i SL Bar 660 to rozwiązanie zapewniające maksimum elastyczności i oryginalności. SL Bar 660 produkuje 20 000 lumenów, natomiast SL Bar 640 to światło rzędu 13 000 lumenów. Obydwa urządzenia posiadają możliwość produkcji strumienia światła o promieniu 60°, wyposażono je również w efekty i chase'y, obrotowe menu na wyświetlaczu LCD, wiele krzywych ściemniających i trybów kolorów, pełne wyposażenie w RDM, niezwykły model kontroli stroboskopu, a także seryjnie wbudowane wejście/wyjście Powercon i 5-pinowe podłaczenia DMX.

 

[img:2]

[img:3]

[img:4]

 

 

 

Oświetlenie led

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Przedsiębiorstwo Specjalistyczne TEATR

adres:
al. Krakowska 20 05-090 Sękocin Nowy

Sklepy muzyczne > Showline rozwiń listę sklepów

Oświetlenie

Impression X5 IP Bar - Niespotykana dotąd kurtyna świetlna od GL
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz