Konsola Pathway Connectivity Cognito

Konsola Pathway Connectivity Cognito

3 stycznia 2013, 10:00
Producent: Pathway

[img:1]

Pathway Connectivity’s Cognito to przygotowana do pracy w sieci konsola korzystająca z naturalnego języka kontroli i nazw oraz wartości wykorzystywanych powszechnie na świecie, a nie jak zazwyczaj - z numerów kanałów i poziomów DMX.

Raz zaprogramowana, wyświetla sceny z poziomu sterowania ręcznego lub z sekwencyjnej playlisty. Maksymalna ilość kanałów to 1024, brak jest limitu  zapamiętań, kolejek i playlist. Urządzenie posiada 7-calowy ekran dotykowy, Pathport, ANSI E1.31 sACN, protokół Art-Net, operowanie Power-over-Ethernet, bibliotekę świateł o 1000 pozycji dostępnych od ręki, podświetlenie faderów, przycisków i encoderów.

Inne funkcje to: 20 stronicowanych  faderów kanałów/zapamiętań z konfigurowalnymi przyciskami bump, dwa playbacki - każdy z faderem intensywności i przyciskami Go i Pause, 4 pokrętła encoderów. Podłączenia urządzenia dokonuje się za pomocą dwóch wyjść DMX, jednego wejścia DMX oraz złącza MIDI. Dodatkowo dostępne są dwa porty USB na górnym panelu i dwa z tyłu.

[img:2]

Sterowniki

Gdzie kupić?

Pathway

Dystrybucja w Polsce:

Przedsiębiorstwo Specjalistyczne TEATR

adres:
al. Krakowska 20 05-090 Sękocin Nowy

Sklepy muzyczne > Pathway rozwiń listę sklepów

Oświetlenie

ETC Apex: Idealna konsoleta oświetleniowa dla teatru?
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz