MixVibes wypuściło CrossDJ na iPhone'y

MixVibes wypuściło CrossDJ na iPhone'y

7 stycznia 2013, 10:56
Producent: MixVibes

[img:1]

Szczycący się 10-letnim doświadczeniem w przemyśle oprogramowania dla DJ-ów, MixVibes ogłosiło ostatnio powstanie nowej aplikacji - tym razem na smartfony iPhone - CrossDJ. Jest to przyjazna użytkownikowi platforma DJ-ska, użyteczna również dla profesjonalnych DJ-ów.

Osiadła w Paryżu firma od wielu lat cieszy się powodzeniem w produkowaniu profesjonalnego oprogramowania DJ-skiego. Ich flagowy produkt - CrossDJ, dostępny jest już na PC, Maca, iPady, a od niedawna również na iPhone'y. By produkt ten odstawał od reszty proponowanego oprogramowania, CrossDJ skupia się na standardowym ustawieniu DJ-skim.

CrossDJ to najprostsza droga do DJ-ki. Jeśli macie doświadczenie z aplikacją na iPada, lub ze standardowymi deckami, nie będziecie mieli najmniejszych problemów z nową aplikacją, jako że dysponuje typowym, znajomym interfejsem.

Eric Guez, dyrektor MaxVibes

Dzięki funkcjom, takim jak: scratch, loopowanie, efekty, czy cues, CrossDJ to pierwsza aplikacja, która zapewnia profesjonalną funkcjonalność, zapakowaną w intuicyjny design. Interfejs aplikacji został zaadaptowany na iPhone'a - mamy tu smart tabs, duże przyciski, oraz przyciski Cue/Play/Sync. Jako że wersja na smartfon oparta jest na tym samym silniku, CrossDJ oferuje rzetelną analizę tempa utworów. Dodatkowo, aplikacja oferuje możliwość podglądu miksu, używając równoległych fal dźwiękowych oraz miernika synchronizacji.

Oczywiście, jako aplikacja stworzona na systemy Apple'a, ma ona całkowity dostęp i synchronizację z biblioteką i listami odtwarzania iTunes.

Miksery DJ Oprogramowanie DJ IOS Oprogramowanie i DAW Pluginy, instrumenty, sample DAW

Gdzie kupić?

MixVibes

Dystrybucja w Polsce:

Nutron

adres:
ul. Wrocławska 7 55-040 Bielany Wrocławskie

Sklepy muzyczne > MixVibes rozwiń listę sklepów

Studio

Słynna konsoleta Harrisona na Twoim biurku
Więcej wiadomości