NAMM2013: Novation Launchkey - instrument w pełni zintegrowany

NAMM2013: Novation Launchkey - instrument w pełni zintegrowany

21 stycznia 2013, 09:44
Producent: Novation
Dystrybucja: AUDIOTECH

[img:1]

Launchkey to instrument nowej generacji na komputery PC/Mac i iPady z 16 czułymi na nacisk wielokolorowymi  padami, na których z powodzeniem można zagrać partię bębnów, wywoływać sample, loopy, zarówno w Launchpadzie, jak i przez Abletona Live’a.

Launchkey to również w pełni sprawna, programowa klawiatura sterująca, zaopatrzona w 25 lub 36 klawiszy i 50 fizycznych kontrolerów. Instrumenty posiadają w zestawie dwa syntezatory Novation w formie plug-inów: V-Station i Bass Station.

Novation Launchkey to programowy, syntezator modulujący na iPada, który jest w pełni zintegrowany z jego sprzętową wersją. Razem instrumenty tworzą duo, które pracuje sprawnie, jako workstation. Wersja iPadowa zawiera 60 nowych brzmień.

Launchpad z kolei jest w gruncie rzeczy programowym samplerem, również działającym jako swoiste przedłużenie sprzętowego syntezatora Novation Launchkey. Napakowany jest wysokiej jakości loopami i dźwiękami, które można łączyć i wyzwalać na 48-padowej siatce (8x6). Wbudowana funkcja stretch pozwala być zawsze w tempie, uniemożliwiając loopom na zbytnią frywolność rytmiczną.

[img:2]

[img:3]

 

Syntezatory IOS Oprogramowanie i DAW Syntezatory Inne DAW Pluginy, instrumenty, sample

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

AUDIOTECH

tel.: +48 (22) 648 29 35
tel.: +48 (22) 258 20 07
adres:
ul. Łagiewnicka 20 02-860 Warszawa

Sklepy muzyczne > Novation rozwiń listę sklepów

Studio

Roland wchodzi w nowe rewiry z mikserem Bridge Cast
Więcej wiadomości