Eventide H9 Harmonizer

Eventide H9 Harmonizer

5 lutego 2013, 11:00
Producent: Eventide

[img:1]

Eventide ujawnił nowy produkt z linii stomp boksów – H9 Harmonizer.

H9 dostarcza dźwięk, z którego słynie Eventide i jest w stanie współpracować ze wszystkimi efektami firmy. Charakteryzuje go prosty, jedno-przyciskowy interfejs użytkownika i łączy się bezprzewodowo przez Bluetooth z iPodami, iPhone’ami i iPadami.

H9 zaprojektowany jest tak, by zmieścił w sobie wszystko, czego potrzebujesz – delay, modulation, pitch, reverb, efekty, jak również dokładny i szybki stroik – w niewielkim opakowaniu. Stworzyliśmy również bogaty w funkcje sterownik, H9 Control, dla sterowania bezprzewodowego przez Bluetooth, z poziomu iPhone’a lub iPada. Jak zwykle naszym priorytetem było zapewnienie dźwięku, który przyczynił się do tego, że użytkownicy ufają naszej marce. Nigdy przedtem nie udało nam się zmieścić tak wspaniałego brzmienia w tak małej obudowie.

Specjalista ds. sprzedaży i marketingu Eventide, Ray Maxwell

H9 posiada zestaw najbardziej popularnych algorytmów, użytych w innym stomp boksie Eventide: Liquid.

Nowy stomp boks posiada moc efektów: Chorus, Organic Chorus, Shimmer Chorus, Classic Chorus, Phase XO Chorus, Bias Tremolo oraz Opto Tremolo; H910, H949 oraz Crystals™ z PitchFactor; Tape Echo i Vintage Delay z TimeFactor; Hall i Shimmer ze Space. H9 zawiera też nowe algorytmy, takie jak UltraTap Delay.

Poza tym, że H9 jest całkowicie sterowalny poprzez przedni panel, dostępna jest również darmowa aplikacja na iOS, umożliwiająca sterowanie stomp boksem z poziomu iPhone’a i iPada.

Akcesoria do instr. klawiszowych Pedały, kontrolery Moduły brzmieniowe
Odwiedzamy stoisko firmy Artesia na targach NAMM Show 2022
Więcej wiadomości