Sprawdziliśmy moc Orange #4 Jim Root Terror Head

Sprawdziliśmy moc Orange #4 Jim Root Terror Head

8 lutego 2013, 09:00
Producent: Orange Amps

[img:1]

Prezentowany dziś przez nas produkt Orange jest krokiem milowym w rozwoju firmy pod kilkoma względami.

Najciekawszym aspektem Jim Root #4 Terror'a jest fakt, iż jest on sygnaturą. Co w tym przełomowego? Otóż to, że przez wszystkie lata swego istnienia firma Orange nie zdecydowała się na wyprodukowanie modelu wzmacniacza reklamowanego nazwiskiem sławnego gitarzysty, czy basisty. Nie do końca wiadomo czemu tak było oraz czemu właśnie teraz zdecydowali się na taki krok i czemu akurat wybrano Jim'a Root'a.

Powszechnie wiadomo, że z produktów pomarańczowej firmy korzystają rzesze świetnych instrumentalistów. Może powodem dla wybrania właśnie Jim'a mógł być fakt, że oba projekty w których gra ten wioślarz zostały nominowane do nagrody Grammy. Mam tu na myśli zespoły Slipknot (wygrali Grammy) i Stone Sour. Jim Root praktycznie od zawsze korzystał w studiu i na scenie ze wzmacniacza Rockerverb 100, na podstawie obwodu którego zbudowano testowaną przez nas główkę.

 Marcin Lewicki

 

Zobacz dalszą część testu

 

Wzmacniacze Głowy gitarowe

Gdzie kupić?

Orange Amps Orange Amps www.orangeamps.com

Dystrybucja w Polsce:

ARCADE AUDIO Sp. z o.o.

adres:
ul. Galicyjska 2 32-091 Michałowice k/Krakowa

Sklepy muzyczne > Orange Amps rozwiń listę sklepów

Gitara

Cyfrowy Bogner do Twojego DAW
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz