Yamaha AES1500

Yamaha AES1500

12 lutego 2007, 13:59
Producent: Yamaha
Korpus: Laminowany rzeźbiony klon
Szyjka: Wklejana do korpusu
Podstrunnica: Palisander, promień 350 mm
Progi: 22
Menzura: 648 mm
Pickup: Dwa DiMarzio Q-100 Humbucker
Korektory: Trój-pozycyjny selektor pickup, dwa regulatory głośności, dwa regulatory tonów (każdy z przełącznikiem push-push coil split)
Mostek: Six-saddle fixed type, prostokątny strunociąg (1500), lub strunociąg z vibrato Bigsby (1500B)

Cienkie pudło akustyczne, klasyczny wygodny kształt z cutaway'em oraz wypukłą płytą przednią, sprawia, że AES1500 jest instrumentem, który z powodzeniem nadaje się do rock'a, country czy jazzu. Dwa pickup'y DiMarzio Q-100 Humbucker posiadają potężne, ciepłe i perfekcyjnie zbalansowane brzmienie, dzięki czystemu, świetnie zdefiniowanemu przecięciu w konstrukcji korpusu. Co więcej, każdy pickup może zostać podzielony (coil split), co w połączeniu z trój-pozycyjnym selektorem pickup stwarza zupełnie nowy wymiar w różnorodności i subtelności brzmienia. Dla muzyków gatunku country czy rock 'n' roll'a gitara dostępna jest również z wysokiej jakości systemem strunociągu zawierającym vibrato Bigsby (AES1500B).

[img:1]
Elektryczne

Gdzie kupić?

Yamaha Yamaha pl.yamaha.com

Dystrybucja w Polsce:

Yamaha Music Europe GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce

adres:
ul. Wielicka 52 02-657 Warszawa

Sklepy muzyczne > Yamaha rozwiń listę sklepów

Gitara

Fuzz alert - nadchodzi BOSS FZ-1W Fuzz!
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz