ISE 2013: Nowości Elation

ISE 2013: Nowości Elation

19 lutego 2013, 14:03
Producent: Elation

[img:1]

Targi ISE 2013 były doskonałą okazją do przedstawienia nowych produktów. Nie inaczej było z wchodzącą w skład ADJ Group marką Elation, która zaprezentowała kilka ciekawych rozwiązań.

Jedną z najbardziej interesujących propozycji marki Elation są niewątpliwie niewielkie głowy z serii Rayzor: Rayzor Q7 oraz Rayzor Q12. Elation Rayzor Q7 (beam / wash) to najmniejsza, ale zarazem najszybsza i najmocniejsza jednostka w swojej klasie. Posiada ona 7 niesamowicie wydajnych 15W diod LED RGBW firmy Osram, których żywotność oceniana jest na 50000 godzin. Podobnie sprawa wygląda w większym modelu Rayzor Q12. Tu producent umieścił 12 podobnych diod LED. Oba modele charakteryzują się dużą prędkością i precyzją działania.

 

Elation Rayzor Q7

[lupa:1]

 

Elation Rayzor Q12

[lupa:2]

 

 

Elation Platinum Beam 5R Extreme to sukcesor popularnej serii 5R. Został on znacznie usprawniony pod względem szybkości i pod względem optyki.

 

Elation Platinum Beam 5R Extreme

[lupa:3]


 

Kolejną nowością w ofercie Elation jest seria niewielkich naświetlaczy Volt. Przedstawiony na filmiku model Volt Q5 to niesamowicie mobilne urządzenie posiadające 5 15W diod LED RGBW. Urządzenie pomimo zasilania bateryjnego przeznaczone jest dla profesjonalnych odbiorców, którym zależy na jakości, mobilności i niewielkiej cenie. Certyfikat IP 65 pozwala na używanie Volta na zewnątrz budynków.

Pozostałe nowości marki Elation: http://www.elationlighting.eu/default/products-1/new-products-1

 

 

 

 

[img:2]

Oświetlenie architektoniczne Oświetlenie led Ruchome głowy

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Przedsiębiorstwo Specjalistyczne TEATR

adres:
al. Krakowska 20 05-090 Sękocin Nowy

Oświetlenie

Cameo zaprezentuje nowe produkty na targach ISE 2024
Więcej wiadomości