IK Multimedia ogłasza powstanie iLectric Piano na iPada

IK Multimedia ogłasza powstanie iLectric Piano na iPada

23 lutego 2013, 00:00
Producent: IK Multimedia

[img:1]

IK Multimedia to lider na rynku aplikacji na urządzenia mobilne, takie jak iPady, iPhony i iPody touch. Tym razem firma ma do zaprezentowania iLectric Piano, studyjnej jakości electric piano na iPada. Aplikacja jest dostępna na AppStore.

iLectric Piano oferuje ponad 40 klasycznych brzmień electric piano, electric grand, clavinet, wszystkie one zostały skrupulatnie zsamplowane z oryginalnych instrumentów. Począwszy od czystych i zimnych brzmień, przez twarde staccato, aż po ryczące, przesterowane dźwięki, iLectric Piano wiernie odwzorowuje całą rzeszę klasycznych klawiszy – brzmień, które słyszymy na co dzień w hitach, sztandarowych utworach jazzowych, czy klasycznych albumach rockowych.

[img:2]

iLectric Piano to składanka kilku klawiszy „Clavs”, plus „Planet” i „Cembalet” (wszystkie one są oparte na instrumentach firmy Hohner). „FM EP” (brzmienie oparte na Yamaha DX-7) to z kolei emulacja bardzo popularnego electric piano z czasów początków MIDI, brzmiącego podobnie do dzwonów. „E Grand 1” (oparty na Yamaha CP-70) emuluje pełnowymiarowe electric piano, natomiast jego druga wersja, oparta na Kawai electric grand – „E Grand 2” jest wspaniałym uzupełnieniem do rodziny klawiszy elektrycznych.

Dzięki silnikowi o bardzo niskiej latencji, możliwe było nagranie kliku sampli na kilka stopni natężenia dźwięku. Przez to brzmienia są realistyczne i zbliżone do swoich pierwowzorów.

[img:3]

iLectric Piano wyposażone jest też w elastyczną i potężną sekcję efektów, która dostarcza narzędzia do personalizacji i alterowania naszych dźwięków. Możemy użyć aż do 4 efektów jednocześnie, w tym: EQ, Reverb, Overdrive i dobór pięciu różnych efektów modulujących: Chorus, Flanger, Tremolo, Phaser i Autopan.

IOS Oprogramowanie i DAW Syntezatory Pluginy, instrumenty, sample

Gdzie kupić?

IK Multimedia IK Multimedia www.ikmultimedia.com

Dystrybucja w Polsce:

Audiostacja

tel.: +48 (22) 122 53 00
Godziny otwarcia:

Pon - Pt: 09:00 - 17:00

 

adres:
ul Kolejowa 93/95 05-092 Łomianki

Sklepy muzyczne > IK Multimedia rozwiń listę sklepów

Studio

Słynna konsoleta Harrisona na Twoim biurku
Więcej wiadomości