dBTechnologies dostępne w ofercie firmy SoundTrade

dBTechnologies dostępne w ofercie firmy SoundTrade

4 marca 2013, 15:11
Producent: dBTechnologies

[img:1]

Działająca na polskim rynku od ponad 10 lat firma dystrybucyjna SoundTrade z Piaseczna, posiadająca w swoim portfolio szereg renomowanych marek nagłośnieniowych, została dystrybutorem produktów nagłośnieniowych włoskiej marki dBTechnologies.

Marka dBTechnologies należy do włoskiej firmy A.E.B. Industriale, działającej na przedmieściach Bolonii w północnych Włoszech. Ten uznany włoski producent zajmuje się od ponad 25 lat projektowaniem i wytwarzaniem elektroniki oraz profesjonalnego nagłośnienia. Produkty dBTechnologies wyróżniają się innowacyjnością, wysoką sprawnością akustyczną oraz jakością.

 

[img:2]

 

Dzięki znaczącym inwestycjom w zakresie projektowania, badań i rozwoju technologii firma dBTechnologies wypracowała sobie wysoką pozycję w branży. Kluczem jej sukcesu i coraz większego udziału w rynku jest zdolność do tworzenia i rozwijania innowacyjnych produktów w niezwykle krótkim czasie.

Od samego początku działalności firma AEB specjalizuje się w dwóch segmentach: technologii bezprzewodowej oraz projektowaniu i produkcji nowoczesnych modułów wzmacniaczy i aktywnych zestawów głośnikowych, subbasów oraz aktywnych systemów wyrównanych liniowo.

 

[img:3]

 

W dążeniu do ciągłej poprawy jakości i wydajności swoich produktów firma zdecydowała się na samodzielne projektowanie i produkcję modułów wzmacniaczy oraz większości komponentów głośnikowych stosowanych w kolumnach.

Strategia taka pozwala wysoce optymalizować koszty i doskonale dopasować wydajność pozostałych podzespołów do produkowanych przetworników. W swoich produktach firma wykorzystuje również komponenty firmy RCF, z którą AEB Industriale tworzy od roku 2007 grupę kapitałową RCF Group.

 

[img:4]

 

Oferta nagłośnieniowa dBTechnologies obejmuje m.in. systemy wyrównane liniowo DVA, szerokopasmowe kolumny i monitory sceniczne serii DVX HP, rewelacyjne aktywne kolumny szerokopasmowe w obudowach plastikowych z serii OPERA DX i CROMO+, najnowszą serię wydajnych akustycznie kolumn aktywnych SIGMA, kolumny pasywne serii ARENA, kompaktowe głośniki aktywne serii MINI BOX a także serię klasycznych kolumn aktywnych i monitorów FLEXSYS.

Ofertę dBTechnologies uzupełniają serie aktywnych subwooferów: DVA SUBS - dedykowaną do systemów liniowych oraz ACTIVE SUBS - przeznaczoną do szerokiego stosowania z kolumnami szerokopasmowymi innych serii.

 

[img:5]

Kolumny i głośniki Systemy liniowe Pełnopasmowe aktywne Subwoofery aktywne Pełnopasmowe pasywne Monitory sceniczne

Gdzie kupić?

dBTechnologies dBTechnologies www.dbtechnologies.com

Dystrybucja w Polsce:

SoundTrade

adres:
ul. Kineskopowa 1 05-500 Piaseczno k/Warszawy
[LIVE] Nagłośnienie dla restauracji, konferencji - LD Systems CURV500
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz