sE Electronics - nagrywaj za mniej z Audiostacją!

10 marca 2013, 13:00

[img:1]

Produkty sE Electronics są znane i cenione przez wielu - od mikrofonów po innowacyjny Reflexion Filter. Wysoka jakość idzie tu w parze ze znakomitym brzmieniem i świetnym wykonaniem.

Z tym większą więc przyjemnością informujemy o promocji na wybrane produkty sE Electronics w Audiostacji. Oferta trwa do wyczerpania zapasów - kto pierwszy ten lepszy!

 

sE Electronics sE1a / sE1a Pair

[img:2]
 

Ten popularny "paluszek", który używany jest do nagrywania instrumentów oraz wokali jest teraz dostępny w bardzo atrakcyjnej cenie. Tylko 495 zł w wersji pojedynczej i 995 zł w fabrycznie dobieranej parze. Tak tanio jeszcze nie było!


Dane techniczne sE Electronics sE1a:

 
 • Pasmo przenoszenia: 30 Hz - 20 kHz,
 • Czułość: 10 mV/Pa - 40 ± 2 dB (0 dB = 1V/Pa 1000 Hz),
 • Charakterystyka: Kardioidalna,
 • Nominalna impedancja wyjściowa: ≤ 300 W,
 • Poziom szumu: 17 dB (A - ważone),
 • Max SPL dla 0.5% THD przy 1000 Hz: 137 dB,
 • Zasilanie: Phantom 48 V ± 4 V.


 

 

sE Electronics sE2200T

 

[img:3]

 

To jeden z najpopularniejszych mikrofonów sE Electronics. Jest to lampowa wersja kultowego 2200A - ta sama kapsuła, ta sama wszechstronność zastosowań. A nawet większa, bo wersja T to przecież najprawdziwsza lampa, która znakomicie poszerza zakres zastosowań.

Z 2200T nagranie ciepło brzmiącego wokalu czy gitary jest po prostu bardzo łatwe. A teraz dodatkowo tańsze - tylko 1.495 zł za komplet zawierający mikrofon z oryginalnym uchwytem elastycznym i dedykowany zasilacz.

 

Dane techniczne sE Electronics sE2200T:

 
 • Pasmo przenoszenia: 20 Hz - 20 kHz,
 • Czułość: -33 dB+1 dB (0 dB = 1 v/pa 1000 KHz),
 • Charakterystyka: kardioidalna,
 • Impedancja: ≤ 200 Ohms,
 • Ekwiwalentny poziom szumów: 16 dB (A ważone),
 • Max SPL przy 0.5% THD @ 100 0Hz: 130 dB,
 • Zasilanie: dedykowany zasilacz (w komplecie),
 • Złącze: 7-pin.

 

 

 

sE Electronics Project Studio Reflexion Filter

 

[img:4]

 

To "środkowa wersja" popularnej kieszonkowej kabiny nagraniowej, mieszcząca się pomiędzy budżetowym RF-X, a wersją RF Pro. Niezastąpiona wszędzie tam, gdzie mikrofon słyszy za dużo pomieszczenia, czyli prawe wszędzie. Nie wydawaj pieniędzy na wytłoczki po jajkach - kup PSRF za najniższą cenę w historii i nagrywaj! W Audiostacji teraz tylko za 595 zł!

 

Dane techniczne sE Electronics Project Studio Reflexion Filter:

Metalowa rama podszyta jest opatentowaną prze firmę sE poliestrową płytą - taką samą, jaka została wykorzystana w budowie Pro RF. Materiał posiada ekstremalnie dobrą absorpcję akustyczną znacznie lepszą niż zwykłe piankowe konstrukcje. Następnie RF wyłożony jest wysokiej gęstości karbowaną pianką typu "Crystal", która jest o niebo lepsza niż zwykłe, tańsze i mniej efektywne "żeberkowe" ustroje akustyczne wykorzystywane przez konkurencję.

Rezultatem prac firmy sE jest produkt, który wygląda fantastycznie i wyśmienicie sprawdzi się przy nagrywaniu wokalu, gitary i innych instrumentów. Może nie jest tak dobry jak jego starszy brat Pro RF, ale i tak jest duuużo lepszy od innych podobnych produktów sprzedawanych na rynku!

 

[img:5]

 

Mikrofony Pojemnościowe Pozostałe

Gdzie kupić?

sE Electronics sE Electronics www.seelectronics.com

Dystrybucja w Polsce:

AUDIOSTACJA

adres:
ul Kolejowa 93/95 05-092 Łomianki

Sklepy muzyczne > sE Electronics rozwiń listę sklepów

ISE'20: SL Digital Wireless - Wielokanałowy odbiornik Sennheiser
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz