IK Multimedia ogłasza Sampletank 1.4 na iPhona 5

IK Multimedia ogłasza Sampletank 1.4 na iPhona 5

20 marca 2013, 00:00
Producent: IK Multimedia

[img:1]

IK Multimedia – lider w produkcji aplikacji i akcesoriów na przenośne urządzenia z systemem iOS, przedstawia Sampletank 1.4, najnowszą wersję ich profesjonalnej jakości modułu dźwiękowego na iPhona, iPada i iPoda touch. Aplikacja jest teraz zoptymalizowana do pracy na większym ekranie iPhona 5 oraz iPoda touch.

Sampletank teraz dysponuje też rozszerzoną polifonią. Aż do 64 równoczesnych głosów może być granych jednocześnie. Takie ulepszenie umożliwi oczywiście użytkownikom tworzenie jeszcze bardziej złożonych kompozycji i aranżacji w 4-ścieżkowym rejestratorze Sampletank.

Nowa wersja aplikacji wydana jest z bogatym zapleczem światowej klasy dźwięków i szablonów rytmicznych, opartych na samplach, dając użytkownikom szeroką paletę profesjonalnie brzmiących ścieżek i beatów do produkcji muzycznej lub występów na żywo.

Sampletank posiada 16 kategorii instrumentów oraz ponad 500 dźwięków, od bębnów, przez pianina, aż po instrumenty basowe, syntezatory i gitary oraz wiele, wiele innych. Użytkownicy mogą dostosowywać brzmienia wedle własnych upodobań, dzięki przeróżnym parametrom, takim jak: głośność, atak, filtry, oraz efekty insert i reverb. Dzięki nowemu uproszczonemu interfejsowi, nawigacja przez potężne funkcje Sampletanka jest prosta i intuicyjna.

[img:2]

Aplikacja daje się sterować zewnętrznymi urządzeniami, takimi jak: iRig KEYS oraz iRig MIDI.

Sampletank jest dostępny w cenie $19,99 USD/€17,99 EUR w AppStore na urządzenia iPhone, iPad i iPod touch. Dostępna jest również wersja darmowa, posiadająca 20 brzmień instrumentów i może być ulepszona do pełnej wersji przez App Purchase.

IOS Oprogramowanie i DAW Syntezatory Inne Pluginy, instrumenty, sample DAW

Gdzie kupić?

IK Multimedia IK Multimedia www.ikmultimedia.com

Dystrybucja w Polsce:

Audiostacja

tel.: +48 (22) 122 53 00
Godziny otwarcia:

Pon - Pt: 09:00 - 17:00

 

adres:
ul Kolejowa 93/95 05-092 Łomianki

Sklepy muzyczne > IK Multimedia rozwiń listę sklepów

Studio

Mackie Mainstream - mały, zgrabny interfejs do streamingu
Więcej wiadomości