Pierwsza modularna aplikacja na iPada: d(--)b

Pierwsza modularna aplikacja na iPada: d(--)b

20 marca 2013, 00:00

[img:1]

d(--)b zostało stworzone przez zespół ludzi, którzy mają w swoim dorobku również popularny kontroler na Ableton Live, touchAble.

Ich nowy produkt to modularna aplikacja DJ-ska na iPady, której nazwa to emotikon słuchającego w skupieniu muzyki na słuchawkach człowieczka: d(--)b. Aplikacja ta, jak twierdzą twórcy, adaptuje się do użytkownika, a nie na odwrót.

DJ-e mogą wybierać spośród zainstalowanych wcześniej szablonów lub tworzyć własny interfejs, zawierający do 6 decków – na jednej, lub kilku stronach.

Zrozumiały i intuicyjny wbudowany edytor sprawia, że konfiguracja własne ustawienia DJ-skiego jest prosta i przyjemna. Liczne moduły posiadają wszystko, czego DJ potrzebuje i umożliwiają pracę z niezawodną elastycznością i pełną personalizacją. Zamiast talerzy winylowych mamy tu do czynienia z kodowanych kolorem falami akustycznymi oraz precyzyjnymi narzędziami przydatnych w dwóch światach: Grid – Sync, Pitch – Nudge.

Wraz ze wsparciem dla Multi-Route Audio, d(--)b przekształca iPada w profesjonalny set DJ-ski – bogaty w funkcje, dający się całkowicie spersonalizować, przenośny. d(--)b jest dostępny w cenie początkowej $9,99 USD na AppStore. Normalna cena to $16,99 USD. Aplikacja działa na iPadzie 2 i wyżej, w tym iPad mini, potrzebuje do działania systemu OS X 6 lub nowszego.

Oprogramowanie DJ IOS Oprogramowanie i DAW Inne Pluginy, instrumenty, sample DAW

Studio

A131 & A133 - Nowe mikrofony studyjne od Audix
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz