SoundTrade ogłasza promocję na wzmacniacze Ashdown!

SoundTrade ogłasza promocję na wzmacniacze Ashdown!

20 marca 2013, 06:00
Producent: Ashdown
Dystrybucja: SoundTrade

[img:1]

Wzmacniacze, kolumny i komba basowe brytyjskiej marki Ashdown - wszystko w promocyjnej ofercie firmy SoundTrade. Ceny? Nawet 700 zł niższe niż zwykle!

Promocja potrwa do 31 maja 2013 roku lub do wyczerpania stanów magazynowych. Szczegółowe informacje na poniższym plakacie:

 

[img:2]

 

Ashdown Engineering to istniejący od 1997 roku producent wzmacniaczy basowych i gitarowych. Jej założyciel i prezes, Mark Gooday, przez wiele lat był jednym z szefów i głównych konstruktorów uznanego brytyjskiego producenta wzmacniaczy instrumentalnych, firmy Trace Elliot. Po przejęciu jej przez koncern Kaman Music, Mark Gooday odszedł, zakładając Ashdown Engineering.

Początkowo sam, później z wieloma współpracownikami, którzy przeszli z Trace Elliot’a konsekwentnie dążył do stworzenia kompleksowej oferty wzmacniaczy, rozpoczynając od produkcji wzmacniaczy basowych, poprzez wzmacniacze do gitar akustycznych. Epizod ze wzmacniczami gitarowymi w ofercie brytyjskiego producenta zaowocował powołaniem do życia w roku 2008 nowej marki gitarowej - Hayden.

Brzmienie i jakość wzmacniaczy Ashdown Engineering docenili już tacy artyści, jak: Adam Clayton (U2), Mark King (ex-Level 42), James LoMenzo (Megadeth), Shavo Odadijan (System of a Down), Roger Waters (ex-Pink Floyd), Lenny Kravitz, Nick Fyffe (Jamiroquai), oraz w naszym kraju basiści: Wojciech Pilichowski (solo, Natalia Kukulska, Kasia Kowalska, Woobie Doobie), Paweł Marciniak (Varius Manx) i Marek „Bruno” Chrzanowski (Piotr Bukartyk) oraz gitarzyści Darek Krupa (Justyna Steczkowska, Cezary Konrad Group), Marek Napiórkowski (Anna Maria Jopek, Funky Groove), Michał Marciniak (Varius Manx) i inni. Fakt, że stało się to w stosunkowo krótkim czasie, jaki upłynął od założenia firmy jest najlepszą rekomendacją tych wyrobów.

 

[img:3]

Wzmacniacze Komba basowe Kolumny basowe

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Ashdown rozwiń listę sklepów

Gitara

Klasyka & nowoczesność po japońsku od Arii
Więcej wiadomości