Polska wersja Samson Technologies już dostępna w sieci!

Polska wersja Samson Technologies już dostępna w sieci!

11 kwietnia 2013, 17:00
Producent: Samson
Dystrybucja: Aplauz Sp. z o.o

[img:1]

Z początkiem kwietnia wystartowała polska wersja strony internetowej marki Samson Technologies.

Na nowej www znajdziemy wyczerpujące dane na temat produktów marki, w tym mikrofonów i systemów nagłośnieniowych, które są już dostępne na rynku polskim i doskonale się przyjęły.

 

www.samsonaudio.pl

 

[img:2]

 

Firma Samson Technologies została założona w 1980 roku jako projektant bezprzewodowych systemów mikrofonowych. Dziś ponad 250 rodzajów produktów marki jest sprzedawanych w ponad 130 krajach na całym świecie.

Wraz z rozpoczęciem swojej działalności, firma wprowadziła pierwszy system bezprzewodowy pod marką Samson. W ciągu lat rozwoju, Samson Technologies stał się liderem branży w dziedzinie mikrofonów bezprzewodowych. We wczesnych latach 90. firma zaczęła rozszerzać swoją ofertę produktów audio: opracowano miksery, wzmacniacze mocy, mikrofony przewodowe i procesory sygnałowe. W 2005 roku wprowadzono pierwszą serię mikrofonów z interfejsem USB, przeznaczoną dla muzyków, radiowców i entuzjastów domowej radiofonii. Obecnie, mikrofony USB od Samson Technologies stanowią standard branży.

 

[img:3]

 

W trakcie trzech dekad Samson urósł z dwuosobowej manufaktury do międzynarodowej korporacji, której misją i celem jest tworzenie zaawansowanych technologicznie produktów. Innowacyjne projekty firmy Samson wpływają na poprawę efektów pracy muzyków i radiowców na całym świecie.

 

[img:4]

 

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Samson rozwiń listę sklepów

Pro Audio

Meyer Sound 2100 LFC - Kolumna basowa idealna do Panther'y
Więcej wiadomości