AK100 Silver - Edycja limitowana od Astell & Kern

AK100 Silver - Edycja limitowana od Astell & Kern

19 kwietnia 2013, 16:00
Producent: Astell&Kern

[img:1]

Produkt Astell & Kern AK100 wywołał w ostatnich miesiącach burzę na rynku przenośnego sprzętu muzycznego.

Głównie za sprawą kieszonkowych gabarytów i wysokiej jakości brzmienia klasy sprzętu Hi-FI za kilka tysięcy złotych.

Wszystkich melomanów, gadżeciarzy i kolekcjonerów ucieszy z pewnością informacja, że na rynek polski trafia właśnie limitowana wersja tego modelu w kolorze srebrnym. AK100 Silver został wyprodukowany jedynie z myślą o rynku japońskim, chińskim oraz koreańskim.

Ze względu jednak na ciągłe zwiększająca się popularność tego produktu na rynku krajowym, udało się pozyskać na Polskę 40 sztuk tego modelu. Ilość jest bardzo ograniczona na całym świecie, tym bardziej jest szansa stać się jednym z niewielu użytkowników tej wersji. Warto podkreślić również, że Polska jest jedynym krajem w Europie, która zaoferuje wersję Silver.

 

[img:2]

 

Produkt odniósł sukces między innymi dzięki zastosowaniu genialnego przetwornika marki Wolfson 8740. AK100 to jedno z niewielu urządzeń przenośnych, których brzmienie porównywać można do stacjonarnego sprzętu Hi-Fi. Jako jedyny na rynku dostarcza słuchaczowi realistyczny dźwięk na poziomie studia nagraniowego w jakości Master 24 bit i rozdzielczości  96 / 192 kHz (MQS).

W urządzeniu zastosowano ekran dotykowy IPS do szybkiej i prostej nawigacji. Za pomocą jednego muśnięcia palcem można błyskawicznie wpływać na brzmienie zmieniając equalizację na różnym poziomie częstotliwości. Sam interfejs użytkownika zaprojektowano w bardzo przejrzysty i efektowny sposób.

 

[img:3]

 

Pomimo wbudowanej pamięci 32 GB, AK100 posiada dodatkowo 2 sloty microSD obsługujące karty do 32 GB (64 GB jeśli sformatowane pod systemem Android). W sumie możemy więc zmieścić w nim 150 GB muzyki. W przeciwieństwie do konkurencji AK100 spokojnie zmieści się w kieszeni - jest mniejszy niż paczka papierosów (59 mm x 79 mm x 14 mm). Dodatkowo na pokładzie mamy wejście i wyjście optyczne oraz moduł Bluetooth 3.0 obsługujący bezstratny kodek transmisji audio AptX.

 
 
Cena Astell & Kern AK100 w wersji Silver to 2299 zł
 

[img:4]

Hi-fi

Gdzie kupić?

Astell&Kern

Dystrybucja w Polsce:

MULTIMEDIA INTELLIGENT PRODUCTS

adres:
Twarda 1/21 01-232 Warszawa

Sklepy muzyczne > Astell&Kern rozwiń listę sklepów

Pro Audio

25 lat minęło… Jubileusz rodziny Evolution Wireless Snnheisera
Więcej wiadomości