Nowe klarnety Roy Benson stworzone dla najmłodszych!

Nowe klarnety Roy Benson stworzone dla najmłodszych!

18 kwietnia 2013, 15:56
Producent: Roy Benson

[img:1]

Roy Benson zaprezentował dwa nowe klarnety dla dzieci. Model CG-200C to klarnet C, który, został przeprojektowany i zoptymalizowany dzięki czemu może być z powodzeniem używany przez najmłodszych instrumentalistów.

Klarnet został zbudowana ze syntetycznego drewna, co sprawia, że brzmienie jest naturalne i zadowalające. Niklowane klapy są posrebrzane oraz wykonane z myślą o dzieciach i młodych graczach. Charakterystyka innego modelu klarnetu, CG-200B jest bardzo podobna. Jedyną różnicą jest to, iż jest to, jak wynika z samej nazwy, klarnet w stroju B. Oba instrumenty są dostępne wraz z lekkim futerałem, do którego mocuje się mocowanie na plecy.

[img:2]

Dla początkujących, a jednak świadomych zależności cenowo – jakościowych, dostępny jest model CG-420, w stroju B. Jego korpus wykonany został z Czarnodrzewu Afrykańskiego, a niklowane klapy również są posrebrzane. Inną wyjątkową charakterystyką jest wysokiej jakości ustnik Ernsta Schreibera. Instrument również będzie sprzedawany razem z lekkim futerałem z możliwością doczepienia modułu, umożliwiającego noszenie instrumentu na plecach.

Dęte drewniane Klarnety

Gdzie kupić?

Roy Benson Roy Benson www.roy-benson.com

Dystrybucja w Polsce:

GEWA Polska Sp. z o.o.

adres:
ul. Strzelecka 44/4 45-525 Opole

Sklepy muzyczne > Roy Benson rozwiń listę sklepów

Bixiga 70 w Pardon, To Tu
Więcej wiadomości