Analogowy syntezator Korg Volca pojawi się wkrótce!

Analogowy syntezator Korg Volca pojawi się wkrótce!

23 kwietnia 2013, 11:00
Producent: KORG

[img:1]

Raz na jakiś czas recenzenci otrzymują produkt, który wznosi okrzyki zachwytu i piski ekscytacji, znane z lat najmłodszych. Produkt, który pozwala na uświadomienie sobie, że ci producenci słuchają komentarzy swoich użytkowników i rozumieją ich potrzeby.

Nowy Korg pretenduje do miana takiego właśnie produktu. Te maleńkie pudełka analogowej radości uderzają w tych właśnie użytkowników, którzy potrzebują kreatywnego narzędzia do budowania muzyki z klocków, dla których proces twórczy to, poza pracą, również świetna zabawa. Podążając za sukcesem modeli Monotron i Monotribe i nowego MS-20 Mini, Volca to trzy malutkie moduły - Volca Keys (looper), Volca Bass (moduł basowy) oraz Volca Beats, czyli maszynka perkusyjna.

 

[img:2]

[img:3]

[img:4]

 

Wszystkie syntezatory posiadają wbudowany sekwencer oraz inne funkcję, rzadko spotykane w tego typu syntezatorach, a nie istniejące w Monotribe, takie jak: wejście MIDI i usprawniona kontrola nad parametrami brzmienia. Urządzenie działa na baterie i posiada wbudowany głośniczek, więc jest całkowicie przenośne. Synchronizacja CV oraz połączenie MIDI pozwalają na sterowanie urządzeniem z poziomu naszego DAW-a.

Nowe urządzenie Korga na pewno sprawi wiele radości, jego miniaturowe rozmiary przywołują bardziej myśl o zabawce, niż o profesjonalnym instrumencie muzycznym, jednak nic bardziej mylnego! Z pomocą tego instrumentu muzycy będą mogli tworzyć prawdziwie analogowe brzmienia!

 

Syntezatory
Odwiedzamy stoisko firmy Artesia na targach NAMM Show 2022
Więcej wiadomości