Petrof - zawsze w czołówce najlepszych producentów.

Petrof - zawsze w czołówce najlepszych producentów.

1 maja 2013, 12:00
Producent: Petrof

Tegoroczne targi Musikmesse 2013 dla Fabryki Fortepianów i Pianin Petrof były zaledwie preludium przed Musikmesse 2014, kiedy to ten znany i ceniony na całym świecie producent obchodzić będzie jubileusz 150 lat istnienia.

Petrof jest jedną z najstarszych fabryk w tej branży na świecie i plasuje się zaraz po tak długowiecznych i renomowanych producentach jak Pleyel, Sauter, Bechstein, Steinway.

Fabryka Petrof należy do elitarnej, nielicznej już grupy producentów, którzy wytwarzają pianina i fortepiany tradycyjną ręczną metodą produkcji w systemie mistrzowskim. Na podkreślenie zasługuje fakt, że na przestrzeni kilku ostatnich lat wszystkie modele fortepianów i pianin zostały przeprojektowane i udoskonalone dzięki czemu pod względem jakości, brzmienia i solidności wykonania instrumenty Petrof mogą skutecznie konkurować z instrumentami innych producentów europejskich, a już na pewno bezapelacyjnie wygrywają z markami produkowanymi w Azji.

Niesłabnącą od dziesiątek lat popularność marki wzmacniają nie tylko długa lista znanych osób, które zdecydowały się na fortepiany marki Petrof (m.in. Paul McCartney, Regina Spector, David Helfgott), ale również certyfikat Europejskiej Doskonałości. Certyfikat ten to dowód europejskich korzeni każdego instrumentu Petrof oraz coś czego nigdy nie otrzymają podróbki z rynku azjatyckiego.

Na targach Musikmesse 2013 mieliśmy niezmierną przyjemność rozmawiać z Panią Zuzaną Petrof, która jest obecnym prezesem firmy, a zarazem reprezentantem piątego pokolenia rodziny Petrof,

Do zobaczenia za rok, podczas jubileuszu 150 rocznicy istnienia firmy Petrof.

 

[img:1]

[img:2]

[img:3]

[img:4]

[img:5]

[img:6]

[img:7]

[img:8]

Fortepiany akustyczne Pianina akustyczne Pianina

Gdzie kupić?

Petrof

Dystrybucja w Polsce:

pianina.pl

adres:
Górnośląska 17 43-200 Pszczyna

Sklepy muzyczne > Petrof rozwiń listę sklepów

ROXX - Oświetlenie ledowe z Kolonii
Więcej wiadomości