Oprogramowanie Bosch Video Client z nowymi funkcjami zapisu

Oprogramowanie Bosch Video Client z nowymi funkcjami zapisu

26 kwietnia 2013, 12:00
Producent: Bosch

[img:1]

Sprawniejsze przeglądanie i archiwizacja materiałów wideo z oprogramowaniem firmy Bosch

Najnowsza wersja oprogramowania do przeglądania i archiwizacji materiałów wideo Bosch Video Client 1.4 (BVC) pozwala na wykorzystanie zaawansowanych funkcji kamer sieciowych Bosch i jeszcze lepsze kontrolowanie systemów monitoringu. Rozwiązanie sprawdza się doskonale w małych i średniej wielkości instalacjach, takich jak sklepy, banki, obiekty komercyjne i miejsca związane z transportem.

Dzięki zastosowaniu technologii Inteligentnej Analizy Obrazu (IVA), Bosch Video Client 1.4 pozwala użytkownikom na kontekstowe wyszukiwanie zdarzeń oraz materiałów dowodowych. Umożliwia także korzystanie z nowej, zautomatyzowanej funkcji śledzenia dostępnej w kamerach AutoDome serii 700 i 800, a przez to na ciągłe monitorowanie scen, wychwytywanie ruchu w wyznaczonym obszarze i automatyczne śledzenie obiektów znajdujących się w zasięgu działania kamery.

[lupa:2]

Użytkownicy mogą zdefiniować warunki, w których funkcja śledzenia uruchomi się automatycznie lub aktywować ją w dowolnym momencie poprzez kliknięcie celu poruszającego się na przekazywanym na żywo obrazie. Nowa wersja oprogramowania pozwala także na przybliżanie wybranych obszarów obrazu oraz transmitowanie ich oddzielnym strumieniem. Dzięki temu w tym samym czasie można obserwować podgląd całości i wybranego fragmentu sceny. BVC pozwala na obsługę strumieni nawet przy niskiej szerokości pasma.

[lupa:1]

Oprogramowanie może działać w układzie dwumonitorowym, co pozwala na wyświetlanie obrazu w trybie „na żywo” na dwóch monitorach jednocześnie. BVC 1.4 umożliwia wyświetlanie w jednym momencie obrazu na żywo z maksymalnie 20 kamer o standardowej rozdzielczości (SD), wysokiej rozdzielczości (HD) lub kamer mega pikselowych. Obsługuje format HD 16:9, więc przekształca obraz bardzo dynamicznie.

BVC współpracuje z kamerami sieciowymi Bosch oraz kamerami innych producentów zgodnymi ze standardem ONVIF 1.02, profile S, jeżeli są używane z inteligentnymi platformami zapisu wideo Bosch serii DLA oraz pakietem oprogramowania Bosch Video Streaming Gateway. BVC jest kompatybilne z wieloma rozwiązaniami do archiwizacji obrazów. Użytkownicy mogą łączyć je z kamerami sieciowymi Bosch, koderami/kamerami z kartami Secure Digital (SD) lub Compact Flash (CF) i tworzyć w ten sposób niedrogi sieciowy system wideo.

BVC współpracuje z zaawansowanym rozwiązaniem służącym do zarządzania całą infrastrukturą bezpieczeństwa Bosch Recording Station, z rejestratorami serii 400, 600 i 700 Series, sieciowymi pamięciami masowymi wideo Bosch DLA, rejestratorami DiBos oraz z systemem zarządzania zapisem na macierzach dyskowych serii DSA E iSCSI Video Recording Manager 2.30. Dzięki temu pozwala operatorowi na korzystanie z wielu rozwiązań rejestracyjnych w jednym momencie i w bardzo prosty sposób. Aby ułatwić eksportowanie materiału wideo na dowolne nośniki, w tym do lokalizacji sieciowych, użytkownicy BVC mogą aktywować funkcję nagrywania na lokalny dysk PC.

BVC jest oprogramowaniem intuicyjnym w obsłudze oraz łatwym do zainstalowania i skonfigurowania. Kreator konfiguracji (Configuration Manager Wizard) prowadzi użytkownika przez cały proces instalacji kamer, które można szybko dostosować do najbardziej typowych warunków oświetlenia lub zaprogramować własne ustawienia. Użytkownik może również zdefiniować swoje „ulubione widoki”, podgląd których będzie dostępny natychmiast po naciśnięciu odpowiadającego za jego wyświetlenie klawisza.

Oprogramowanie Bosch Video Client 1.4, w wersji dla maksymalnie 16 kanałów sieciowych, dostępne jest bezpłatnie. Obsługa dodatkowych urządzeń i maksymalnie 128 kanałów możliwa jest po wykupieniu licencji.

 

Telewizja przemysłowa Kamery

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

TOMMEX

tel.: +48 (22) 853 58 02
adres:
ul. Arkadowa 29 02-776 Warszawa

Robert Bosch Sp. z o.o.

adres:
ul. Jutrzenki 105 02-231 Warszawa

Sklepy muzyczne > Bosch rozwiń listę sklepów

HK Audio FINEO - seria "skrojona" pod instalacje
Więcej wiadomości