Nowy kontroler DJ-ski od Gemini: GMX Media Controller System

Nowy kontroler DJ-ski od Gemini: GMX Media Controller System

10 maja 2013, 09:02
Producent: Gemini

[img:1]

GMX to uniwersalny, wieloformatowy kontroler dla DJ-ów, którym zależy na mobilności i pełnej funkcjonalności.

DJ-e mogą odtwarzać swoje ścieżki z dysku USB lub z laptopa, którego urządzenie traktuje jako aplikację hosta. GMX posiada osiem dużych padów na każdym decku oraz nowo zaprojektowane, czułe na dotyk, mechaniczne, popychane kółka (jog wheels).

Wysokiej rozdzielczości przepływ danych USB/MIDI zawiera 14-bitowy, nieprzerwany strumień informacji. Oznacza to, że każdy obrót pokrętłem lub jog wheelem składa się na 16384 możliwych poziomów ustawienia!

Odtwarzanie pików MP3, WAV, AAC i AIFF bezpośrednio z urządzenia pamięci masowej USB pozwala GMX na pracę niezależnie od połączenia z laptopem. Gemini postawiło przede wszystkim na mobilność i pracę w mniejszych miejscach, wymagających mniejszej ilości sprzętu.

[img:2]

GMX to niezależny odtwarzacz audio oraz jako 24-bitowy interfejs PC/MAC (działający przez USB 2.0). Posiada wiele opcji wysokiej jakości wyjść do: monitoringu, nagrywania oraz odtwarzania przez system muzyczny posiadający zbalansowane wyjścia XLR oraz RCA.

Nowe mechaniczne i dotykowe pokrętła jog pozwalają na osiąganie nowych możliwości w precyzyjnym scratchowaniu, układaniu beatów, czy odnajdywaniu punktów ścieżek. Urządzenie posiada również inne zaawansowane funkcje, takie jak: Hot Cues, zaznaczanie pętli, automatyczne lub manualne pętle, odwrócenie oraz filtry dedykowane każdemu z decków i inne.

Ekrany o wysokim kontraście z regulowanym obrazem fali dźwiękowej pozwalają na łatwą i intuicyjną wizualizację wszystkich zmian, które użytkownik dokonuje na swoich ścieżkach. Interfejs pozwala też na dostosowanie tempa i tonacji ścieżek.

Miksery DJ CD / MP3 / HDD playery Kontrolery MIDI USB Kontrolery DJ

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Gemini rozwiń listę sklepów

Studio

Apple Logic Pro 11 – coraz inteligentniej…
Więcej wiadomości