GMX Drive - starszy brat GMX od Gemini

GMX Drive - starszy brat GMX od Gemini

11 maja 2013, 14:00
Producent: Gemini

[img:1]

GMX Drive to wielofunkcyjny kontroler plików medialnych dla DJ-ów, którym zależy głównie na mobilności. DJ-e, tak jak w przypadku GMX mają możliwość odtwarzania ścieżek z dysku USB, lub, przez znajdujące się w wersji Drive dwa napędy CD.

Nic nie stoi na przeszkodzie odtwarzania mediów z laptopa, podłączonego przez gniazdo USB. Drive również posiada 8 sporych rozmiarów padów oraz kółko jog, a dodatkowo ma wbudowane dwa ekrany o wysokim kontraście, a wszystkie przyciski są podświetlane, co ułatwia pracę w ciemnych pomieszczeniach.

Dzięki dwóm napędom CD, możliwości podłączenia dysku zewnętrznego USB, czy pendrive’a, kontroler GMX Drive może być używany bez laptopa. Urządzenie odtwarza pliki MP3, WAV, AAC oraz AIFF.

[img:2]

GMX Drive działa, podobnie jak GMX, jako niezależny odtwarzacz plików. Innym jego trybem jest interfejs audio - pracuje wtedy w rozdzielczości 24-bit na PC i Makach, a łączy się z nimi poprzez port USB 2.0.

Dwa ekrany dostępne na panelu przednim GMX Drive wyświetlają różne warianty kształtu fali dźwiękowej. Dzięki wyświetlaczom użytkownik ma nieustanny wgląd na wysokość i tempo odtwarzanych sampli.

Miksery DJ CD / MP3 / HDD playery Kontrolery MIDI USB Kontrolery DJ

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Gemini rozwiń listę sklepów

Studio

Apple Logic Pro 11 – coraz inteligentniej…
Więcej wiadomości