Sennheiser w Formule 1 razem z Infiniti Red Bull Racing!

Sennheiser w Formule 1 razem z Infiniti Red Bull Racing!

14 maja 2013, 09:30
Producent: Sennheiser
Dystrybucja: Aplauz Sp. z o.o

[img:1]

Wraz z początkiem europejskiej części sezonu Formuły 1 firma Sennheiser rozpoczęła współpracę z mistrzowskim zespołem Infiniti Red Bull Racing.

Infiniti Red Bull Racing od trzech sezonów niepodzielnie dominuje w klasyfikacji konstruktorów Formuły 1. Ich niedościgniony samochód prowadzą Niemiec Sebastian Vettel i Australijczyk Mark Webber. Innowacja, precyzyjna inżynieria i determinacja, by być najlepszymi - to wartości tego zespołu. Podobnie jak firmy Sennheiser - wyznacznika doskonałego brzmienia od ponad 65 lat.

[img:2]

Podczas gdy Infiniti Red Bull Racing będzie wygrywało na torach, Sennheiser dostarczy doskonały dźwięk jako pierwszy Oficjalny Dostawca Audio tego zespołu. Słuchawek i mikrofonów marki Sennheiser będą używać członkowie teamu, w tym jego szef, Christian Horner, podczas spotkań oraz wyścigów.

Ważnym rozwinięciem współpracy jest limitowana edycja słuchawek, wykonanych specjalnie dla tego zespołu. Przedstawiamy słuchawki Sennheiser Momentum Infiniti Red Bull Racing. Ten model - bazujący na słynnych już Sennheiserach Momentum Black - jest wykończony kolorem "Red Bull Blue" z detalami w kolorze "Infiniti Purple" (przewód, przeszycie pałąka). Na płytce dekoracyjnej słuchawek i niepowtarzalnym, niebieskim futerale wytłoczono logo Infiniti Red Bull Racing. Jak każde słuchawki Momentum, także i te mają w komplecie dwa łatwo wymienialne kable: jeden standardowy i jeden wyposażony w pilot z mikrofonem i sterowaniem multimediami.

 

[img:3]

[img:6]

 

Sennheiser dostarcza brzmienia godnego mistrzów przez nasze dążenie do doskonałości i innowacyjności w dziedzinie technologii. Praca z Infiniti Red Bull Racing jest dla nas zaszczytem i doskonałym odwzorowaniem dzisiejszej roli firmy Sennheiser.

Paul Whiting - Prezes ds. Sprzedaży Globalnej w firmie Sennheiser

 

Innowacja, pasja i wyczyn to stałe filary wszystkiego, co robimy. Sennheiser podziela te wartości, dzięki czemu od 65 lat rozwija naukę dotyczącą dźwięku i stale przesuwa granice. Dlatego jesteśmy naprawdę podekscytowani z powodu rozpoczęcia współpracy z tym specjalistą brzmienia.

Christian Horner - Szef zespołu Infiniti Red Bull Racing

 

Słuchawki Momentum Infiniti Red Bull Racing nie będą dostępne w ogólnym obiegu. Aby je zdobyć, trzeba być na szczęśliwej liście VIP-ów zespołu Infiniti Red Bull Racing. Ale szanse są: wykonanych zostanie ponad 6000 sztuk tego ekskluzywnego produktu!

 

[img:4]

[img:5]

Słuchawki Słuchawki profesjonalne Mikrofony

Gdzie kupić?

Sennheiser Sennheiser www.sennheiser.pl

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Sennheiser rozwiń listę sklepów

Pro Audio

ESS Audio zaprasza na pierwszy odsłuch systemu JBL SRX900
Więcej wiadomości