Warsztaty Roland Systems Group

Warsztaty Roland Systems Group

23 maja 2013, 16:00
Producent: Roland

[img:1]

Firma Roland Polska zaprasza Państwa i wszystkich zainteresowanych 3 czerwca (poniedziałek) na dzień otwarty i pokaz wszystkich urządzeń z działu RSG (Roland Systems Group).

W godzinach 11:00 - 16:00 będzie można zobaczyć i wypróbować takie nowe urządzenia pro-audio, jak miksery M-200i oraz M-480 lub wielośladowe rejestratory R-1000 (48 śladowy) oraz R-88 (8 śladowy).

Z działu wideo będzie można wypróbować wszystkie urządzenia video w tym najnowsze V-40HD, V-4EX i konwertery z serii VC-1.

Miejsce pokazu to Hotel Golden Tulip Warsaw Centre przy ul. Towarowej 2 (5 minut od Dworca Centralnego). Czekamy na Państwa i w przypadku pytań prosimy o kontakt z Panem Marcinem Gracza ([email protected]).

Zapraszamy!

 

 

Zobacz relację ze szkolenia Roland V-Mixing Tour 2013:

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Roland Polska Sp. z o.o.

adres:
ul. Kąty Grodziskie 16B 03-289 Warszawa

Sklepy muzyczne > Roland rozwiń listę sklepów

Pro Audio

Alternatywa dla systemu bezprzewodowego?
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz