Test Roland CUBE Lite Monitor w Infomusic.pl

Test Roland CUBE Lite Monitor w Infomusic.pl

25 maja 2013, 08:00
Producent: Roland

[img:1]

Śpiewasz? A może grasz na klawiszach? Brakuje Ci w domu odsłuchu i możliwości nagrania swoich popisów - szybko, łatwo i przyjemnie? Mam coś dla Ciebie!

Jest mały, śliczniutki i z możliwościami. I co zaskakujące - całkiem głośny! Ten przedstawiciel nowej rodziny osobistych "piecyków" treningowych został stworzony specjalnie dla wokalistów - ale nie tylko. Poznajmy go bliżej, gdyż naprawdę warto.

Firmę Roland zna chyba każdy muzyk. A jeśli nie ją, to jej marki-córki - Boss i Edirol. Korzystając ze swojego bogatego doświadczenia, Roland stworzył nową linię miniaturowych wzmacniaczy. Cube Lite Monitor jest właśnie przedstawicielem tej muzycznej, kolorowej rodzinki. Ręczę, że szybko stanie się Twoim najlepszym przyjacielem.

 

Zapraszamy do dalszej części testu

 
[img:2] [img:3] [img:4]
Wzmacniacze Wzmacniacze klawiszowe Kolumny i głośniki Zestawy przenośne (PA)

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Roland Polska Sp. z o.o.

adres:
ul. Kąty Grodziskie 16B 03-289 Warszawa

Sklepy muzyczne > Roland rozwiń listę sklepów

HiFi

SolaFrame Studio - Nowa głowica dla teatrów od HES
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz