ETC na targach Showtech 2013 - relacja

ETC na targach Showtech 2013 - relacja

21 czerwca 2013, 13:00
Producent: ETC

[img:4]

Berlińskie targi Showtech za nami. Sprawdźmy co zaprezentowała na nich amerykańska firma ETC.

Na tegorocznych targach Showtech w Berlinie amerykańska firma ETC zaprezentowała nowe, a także dobrze już znane, ale odświeżone urządzenia m.in.:

 

Konsola Eos Titanium wraz z oprogramowaniem Eos software v2.0

Konsola wyposażona w dwa wbudowane monitory dotykowe, wirtualny media serwer, 20 programowalnych przycisków, podświetlaną klawiaturę, obsługująca do 32 środowisk DMX. Łatwa w obsłudze, dzięki czemu programowanie i projektowanie może być jeszcze bardziej przyjemne niż kiedykolwiek.

[img:1] 

ETC PC Congo

Oprogramowanie PC Congo, bazujące na oprogramowaniu Congo v6.4.0, umożliwia m.in. korzystanie z własnego komputera do sterowania instalacjami oświetleniowymi oraz tworzenie kopii zapasowych.

 

Reflektor Source Four Mini

Reflektor profilowy z żarówką halogenową 50W. Idealny dla celów wystawienniczych (możliwa wersja do montażu na szynie) i scenograficznych. Niezwykle kompaktowy – jego długość to zaledwie 23cm, a waga – 740 g!


[img:2]

 

 

Source Four LED

Reflektor powstały w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie technologią LED. Zaprezentowane na targach urządzenie dowodzi swojej wszechstronności. Charakteryzuje się szeroką gamą kolorów oraz bieli, przez co [img:3:R]możliwy do uzyskania efekt jest nie do odróżnienia w porównaniu z wolframowymi odpowiednikami. A przy tym jest bardziej efektywny energetycznie.

 

Regulator napięcia FDX3000 I przełączniki DP90S

Regulator napięcia zaprojektowany dla najnowszych konsoli oświetleniowych. Podświetlany panel sterowania umożliwia szybki dostęp do ustawień indywidualnych i zdalne zarządzanie z pulpitu sterującego.

Dodatkową atrakcją stoiska była konkurs polegający na zaprojektowaniu własnej tarczy efektów gobo. Najlepsze projekty trafią na stałe do katalogu, z zwycięzca otrzyma jeden z reflektorów firmy – Source Four Mini. Nowy katalog z gobosami zapowiada się więc niezwykle ciekawie ? .

 

Oświetlenie architektoniczne Akcesoria Oświetlenie led Sterowniki Regulatory napięcia, dimmery Reflektory

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Przedsiębiorstwo Specjalistyczne TEATR

adres:
al. Krakowska 20 05-090 Sękocin Nowy
Top Of The Top Sopot Festival 2022 (wywiady)
Więcej wiadomości