Case od GATOR specjalnie dla Allen&Heath Qu-16

Case od GATOR specjalnie dla Allen&Heath Qu-16

9 sierpnia 2013, 11:00
Producent: Gator Allen&Heath
Dystrybucja: Music Info

[img:1]

Gator Cases wprowadza do sprzedaży modele GMIX-1921-8-TSA, wykonany specjalnie na potrzeby bezpiecznego transportu konsolety Allen & Heath Qu-16.

Case wykonany z odlewu z tworzywa sztucznego to wytrzymała obudowa z wyścieleniem i ustawialnymi bloczkami gąbki dla zapewnienia bezpieczeństwa sprzętu. Zatrzaski TSA to dodatkowe zabezpieczenie i gwarancja zastosowania w podróżach lotniczych ("airline approved").

Producent sprzętu pro audio, Allen & Heath, wprowadził niedawno na rynek swoją najnowszą konsoletę cyfrową, model Qu-16. Ten kompaktowy "stolik" posiada 16 kanałów profesjonalnego miksu w formacie kompaktowego urządzenia mieszczącego się w racku. Aby zapewnić bezpieczne przewożenie urządzenia, już teraz Gator Cases ma w sprzedaży dwa idealne w trasy futerały dla tego urządzenia.

 

Gator Cases GMIX-1921-8-TSA

[lupa:1]

[lupa:2]

Dodatkowo, oprócz wspomnianego we wstępie, Gator Cases oferuje model G-TOUR ze skośnymi szynami rackowymi, co pozwala na wykorzystanie go jako w pełni funkcjonalnego case'u do wykorzystania live w trasie. G-TOUR-SLMX14 to wytrzymała laminowana konstrukcja drewniana z pochyłym mocowaniem jak w racku, co zapewnia pełen dostęp do frontu konsolety. Wyłożona gąbką zdejmowana pokrywa umożliwia użytkowanie sprzętu bez wymontowywania z case'u, a także zapewnia, że drogocenna konsoleta będzie miała pełnię wygód podczas podróży. Case wyposażono w firmowe, czerwone zamki motylkowe, uchwyty na sprężynach i standardowy hardware.

 

Gator Cases G-TOUR-SLMX14

[lupa:3]

[lupa:4]

GMIX-1921-8-TSA oraz G-TOUR-SLMX14 to case'y idealne dla nowego miksera Allen & Heath Qu-16, dostępne już w dystrybucji

Nagłośnienie - akcesoria Racki, casey, skrzynie transportowe

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Gator rozwiń listę sklepów

Gdzie kupić?

Allen&Heath Allen&Heath www.allen-heath.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Allen&Heath rozwiń listę sklepów

Pro Audio

Sennheiser TeamConnect Ceiling M z nagrodą Red Dot Award 2024
Więcej wiadomości