Nowe modele w serii XS20 od Sabian

Nowe modele w serii XS20 od Sabian

9 sierpnia 2013, 09:00
Producent: Sabian
Dystrybucja: Music Info


Kiedy Sabian wprowadził w 2003 roku serię XS20 była on pierwszą niskobudżetową serią wykonaną z brązu B20 na świecie. Przeznaczone dla początkujących jak i profesjonalnych perkusistów oferują profesjonalny wygląd oraz przede wszystkim brzmienie niedostępne dla talerzy w tej cenie u innych producentów.

Nowe crash dB control przeznaczone są do sytuacji, w których perkusista poszukuje nieco bardziej cichych talerzy. Jasne, o grubości extra-thin są szybkie i bardzo łatwe do kontrolowania. Pomyśl o mniejszym hałasie, krótszym wybrzmiewaniu i pełnym dźwięku w każdej dynamice. Doskonałe do studia, małych klubów czy dla perkusistów weselnych. Nowe crashe pozwalają cieszyć się pełnią brzmienia bez dodatkowych decybeli.

To nie są talerze budżetowe – to talerze zaprojektowane i wyprodukowane przy użyciu profesjonalnych metod dla perkusistów posiadających ograniczony budżet, a chcących wykorzystać go maksymalnie.

Dwa doskonałe, najlepiej sprzedające się hihaty od Sabian, czyli HHX-celerator oraz AAX-celerator posłużyły jako inspiracja do stworzenia nowego talerza w ramach serii XS20. Bardzo skupiony z innowacyjnym pofalowanym dolnym talerzem, co znacząco wpływa na szybkość reakcji przy graniu nogą ze względu na niezasysaniu się powietrza między talerze.

Ostatni z nowości, Medium Ride 21” dostarcza smaczną równowagę pomiędzy definicją pałki, balansem, selektywnością, a delikatnym, piaskowym rozmyciem. Zaprojektowany od samego początku przez specjalistów Sabian zaskoczy wielu perkusistów. Jak wszystkie modele talerzy ride w serii XS20 dostępny w dwóch opcjach wykończenia – tradycyjne, matowe, oraz na wysoki połysk (brilliant).

Seria XS20 jest produkowana z brązu B20, a wszystkie talerze są objęte dwuletnią gwarancją producenta.

[img:1]

Talerze Crash Ride Hi-Hat China

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Sabian rozwiń listę sklepów

Perkusja

Tegoroczna edycja Young Drum Hero już w październiku
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz