Nord Lead 4 już dostępny w polskiej dystrybucji

Nord Lead 4 już dostępny w polskiej dystrybucji

22 sierpnia 2013, 11:30
Producent: NORD

[img:1]

Marzenia stały się rzeczywistością! Z zestawem nowoczesnych funkcji, z możliwością składania brzmień z kilku warstw, pełną synchronizacją, nowymi filtrami i efektami na pokładzie, nowy Nord Lead 4 jest spełnieniem snów każdego miłośnika syntezatorów. I jest już dostępny w Audiostacji!

NORD LEAD 4 to wirtualny syntezator analogowy z dwoma oscylatorami na głos. Nowe funkcje obejmują Modulację FM i Hard / Soft Sync, generator szumu z dedykowanym filtrem i funkcję Unison. Leady nigdy nie były tak "tłuste". 2 generatory LFO i obwiednia modulacji może kontrolować wszystko - od filtrów do efektów i nawet oferuje bardzo wszechstronną opcję triggerowania.

 

[lupa:1]

 

 

Urządzenie posiada aż 7 rodzajów filtrów w tym niezwykle stromy filtr dolnoprzepustowy (48 dB), dwie niesamowite symulacje legendarnego tranzystorowego i diodowego filtra drabinkowego i potężny drive do przesterowania brzmienia w filtrze. Pokoloruj swoje dźwięki za pomocą symulacji wzmacniacza lampowego, "zepsuj" brzmienie - zmniejsz rozdzielczość za pomocą sample-rate reduction, dodaj efekt talk box oraz skompresuj go. Każdy slot również posiada efekt delay z trybem analogowym i reverbem.

 

[lupa:2]

 

Próbka możliwości Nord Lead 4:

 

Arpeggiatory, LFO i delaye mogą być zsynchronizowane z wewnętrznym zegarem lub z zewnętrznym sequencerem. Elastyczna funkcjonalność Morph oferuje bezprecedensową kontrolę nad dźwiękiem w czasie rzeczywistym. Możesz zmieniać wiele parametrów nie przerywając gry. Możesz stopniowo zmieniać wiele parametrów na raz za pomocą koła MOD lub przy użyciu nowych przycisków Morph Imulse.

 

[lupa:3]

 

[img:2]
 
Syntezatory

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Audiostacja

adres:
ul Kolejowa 93/95 05-092 Łomianki

Sklepy muzyczne > NORD rozwiń listę sklepów

Arturia PolyBrute 12 - syntezator z możliwościami morphingu
Więcej wiadomości