Xenyx UFX - nagrywanie wielośladowe dla każdego

Xenyx UFX - nagrywanie wielośladowe dla każdego

4 września 2013, 10:00
Producent: Behringer
Dystrybucja: SoundTrade

[img:1]

Nowe, niskoszumowe miksery analogowe Behringer Xenyx UFX1604 i UFX1204 posiadają znacznie więcej funkcji niż można by się spodziewać po urządzeniach z tej półki cenowej.

Oferują do 16 kanałów wejściowych (4 lub 8 mono i 4 stereo), wbudowany interfejs 24-bit / 96kHz USB / FireWire oraz 16-ścieżkowy rejestrator ze złączem USB, które umożliwia bezpośrednią współpracę z komputerem na platformach Mac OS X, jak i Windows XP. Wbudowany rejestrator pozwala na wielośladowe nagrania studyjne lub rejestrację sesji na żywo.

 
[lupa:1]
[lupa:2]
 

Ścieżki można zapisywać na nośnikach pamięci masowej podłączanych do - znajdującego się na tylnym panelu - portu USB. Przy sesjach nagraniowych nieoceniona może okazać się opcja skorzystania z zasilania Phantom na wszystkich preampach Xenyx.

W codziennej pracy pomocne będą także m.in.: podświetlana sekcja MIDI czy też zdalna kontrola DAW / sekwencer na PC / MAC. W mikserze UFX1604 zastosowano bardzo wygodne i niezawodne fadery 100 mm. Oba modele posiadają rozbudowane możliwości korekcji na każdym kanale mono / stereo oraz do 4 wysyłek / powrotów AUX przed / po tłumiku. Przy tak rozbudowanych możliwościach urządzeń serii Xenyx UFX nie łatwo znaleźć na rynku produkt oferujący podobną ilość funkcji w tej cenie. Miksery UFX1204 i UFX1604 dostępne są już w sprzedaży na naszym rynku.

 

[img:2]
 
Miksery Analogowe

Gdzie kupić?

Behringer Behringer www.behringer.com

Dystrybucja w Polsce:

SoundTrade

tel.: +48 22 632 02 85
Godziny otwarcia:

Pon - Pt:  09:00 - 17:00

adres:
ul. Kineskopowa 1 05-500 Piaseczno k/Warszawy

Sklepy muzyczne > Behringer rozwiń listę sklepów

Pro Audio

Exaplay – nowy programowy media player od Vioso
Więcej wiadomości