Nowe stroiki w ofercie firmy Seiko

Nowe stroiki w ofercie firmy Seiko

9 września 2013, 16:06
Producent: SEIKO

[img:4]

Specjaliści w dziedzinie tworzenia metronomów i tunerów z firmy Seiko, wprowadzili na rynek trzy nowe tunery, które z powodzeniem wykorzysta każdy muzyk.

Seiko STM30

Tuner Seiko STM30 odbiera drgania bezpośrednio z instrumentu. Na strojenie nie ma wpływu brzmienie innych instrumentów lub hałas z otoczenia. Pomysł Clip - On pozwala na używanie go z każdym instrumentem.

[img:1]
 

Seiko STX1N

Seiko STX1N to tuner chromatyczny, który został zmodernizowany na rok 2013. Wbudowany sensor wibracyjny został skonstruowany w taki sposób, aby zapewnić 100% strojenia, dzięki dziewięciu super jasnym diodom. Ten stroik idealnie sprawdzi się na scenie, ponieważ posiada on ruchomy korpus. Można więc dostrzec wyniki strojenia z każdej pozycji. Ten stroik posiada dwa tryby pracy: mikrofonowy oraz sensorowy.

[img:2]

 

Seiko SAT1200

Zupełnie nowym stroikiem od Seiko jest model SAT1200 posiadający bardzo dokładny wskaźnik VU. Podświetlenie SAT1200 zostało zaprojektowane w taki sposób, aby jak najdokładniej odwzorowywać wychylenia stroju. Posiada również funkcję auto tune oraz strojenie manualne.

 

[img:3]

więcej: www.emuzyk.pl
Akcesoria gitarowe Metronomy, tunery Akcesoria Metronomy, tunery Akcesoria do instr. klawiszowych Metronomy, tunery Akcesoria Metronomy , tunery

Gdzie kupić?

SEIKO

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > SEIKO rozwiń listę sklepów

Gitara

Gold Top od PRS w odsłonie SE
Więcej wiadomości