Oyaide przedstawia nową serię kabli audio dla DJ'ów

Oyaide przedstawia nową serię kabli audio dla DJ'ów

11 września 2013, 11:07
Producent: OYAIDE

[img:2]

Wyobraźcie sobie, że istnieją takie firmy, które chciałby trochę posprzątać na naszej konsolecie. Jedną z takich firm jest Oyaide.

Ta tokijska firma specjalizująca się w konstruowaniu wszelkiego rodzaju okablowania wzięła się tym razem za DJów. A dokładniej za bałagan na ich konsolecie. Wielu z nas ucieszyło się gdy na rynek wkroczył system DVS. Ale po czasie okazało się, że ciężkie i grube kable są bardzo niepraktyczne i po prostu zagracają nam miejsce.

[lupa:1]

[img:1]

Firma Oyaide stworzyła rozwiązanie. Neo d+ class X to wysokiej jakości kable przeznaczone do systemów DVS (Digital Vinyl System) takich jak Traktor Scratch czy Serato Scratch Live. Główną ich cechą jest kabel z czterema końcówkami dla dwóch kanałów. Końcówki są w różnych kolorach, aby można było je lepiej rozpoznać. Kable z miedzi beztlenowej charakteryzują się również bardzo niskimi szumami oraz bardzo dobrą jakością dźwięku.

 

[lupa:2]

[lupa:3]

[lupa:4]

[lupa:5]

[lupa:6]

 

 

Premiera tych oraz całej lini kolorowych kabli Oyaide odbędzie się podczas targów BPM. Tam także poznamy ich rynkową cenę.

Kable, przewody, złącza Kable typu JACK Kable XLR Kable SPEAKON Przewody

Pro Audio

Teatr WAM najnowszą realizacją ESS Audio
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz