iPhone już kompatybilny z mikrofonem Lavalier PinMic i headsetem HS1 firmy RODE

26 września 2013, 09:00

[img:1]

Firma RØDE ogłosiła powstanie adaptera łączącego ich dwa urządzenia – headset HS1 oraz mikrofony Lavalier z urządzeniami ze złączem TRRS, takimi jak iPhone, iPod touch, jak również niektóre urządzenia z systemem Android.

Dotychczasowi użytkownicy tych urządzeń RØDE będą mogli teraz skorzystać z aplikacji RØDE Rec, dostępnej na urządzenia Apple z systemem iOS. Aplikacja ta nagrywa wysokiej jakości ścieżki audio bezpośrednio w pamięci iPhona, iPada, czy iPoda touch.

Twórcy obiecują, że już niedługo wypuszczą serię aktualizacji zwiększającej funkcjonalność tej aplikacji. Adapter mierzy 1.2 metra i zawiera również interfejs zakończony wtyczkami męskimi na wypadek potrzeby użycia MiCona z innymi kablami MiCon RØDE.

 

Pomysł na MiCon zrodził się z frustracji spowodowanej pracą z urządzeniami konkurencji. Ideą MiCona jest dostarczenie naszym użytkownikom uniwersalność połączeń między urządzeniami, bez potrzeby dokupowania zbędnego sprzętu.

 

Od styczniowej premiery mikrofonu smartLav przekonaliśmy się jak duży jest popyt na tego typu systemy. Teraz, dzięki adapterowi MiCon-11, nasi użytkownicy będą mogli nagrywać przez aplikację RØDE Rec na ich systemach iOS.

Damien Wilson - RØDE

[img:2]

Mikrofony Systemy bezprzewodowe Pozostałe Kable, przewody, złącza Reporterskie Gniazda Przejściówki Inne

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

AUDIOSTACJA

adres:
ul Kolejowa 93/95 05-092 Łomianki

Sklepy muzyczne > Rode rozwiń listę sklepów

SoundTrade zaprasza na Sound Art Festiwal w Poznaniu
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz