TEST: Pearl Export - powrót legendy

TEST: Pearl Export - powrót legendy

10 października 2013, 11:00
Producent: Pearl

[img:1]

Dzięki uprzejmości firmy Silesia Music Center otrzymałem do testów reedycję najlepiej sprzedającego się zestawu perkusyjnego wszech czasów (ponad milion sprzedanych zestawów do końca XX wieku!). 

Historia Exporta zaczyna się w odległych latach siedemdziesiątych, jednak zostaje przerwana na początku nowego milenium. Pearl jednak idzie po rozum do głowy i na targach NAMM 2013 prezentuje odświeżoną wersję modelu i zapowiada jego powrót na rynek. Myślę, że każdy z nas spotkał się na swojej perkusyjnej drodze z tymi bębnami. Bardzo miło wspominam Exporta Select, który był bardzo solidnym i świetnie brzmiącym instrumentem. Czy legenda przetrwała próbę czasów i znajdzie się w nowej rzeczywistości? Chodzą słuchy, że sprzedaje się świetnie, ale jak to się ma do rzeczywistości? Zapraszamy do czytania.

Zapraszamy do dalszej części testu

 

[img:2] [img:3] [img:4]
Akustyczne Zestawy perkusyjne

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Silesia Music Center Sp. z o.o.

adres:
ul. Partyzantów 6 32-650 Kęty

Sklepy muzyczne > Pearl rozwiń listę sklepów

Perkusja

Tegoroczna edycja Young Drum Hero już w październiku
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz