Promocja Universal Audio

Promocja Universal Audio

11 października 2013, 11:00
Producent: Universal Audio

[img:1]

Audiostacja przygotowała dla Was kolejną promocję na świetne produkty Universal Audio.

6176 Vintage Channel Strip to połączenie lampowego przedwzmacniacza mikrofonowego wbudowanego w słynne konsolety 610 z układem FET stosowanym w najpopularniejszym kompresorze wszech czasów - UREI 1176LN. Universal Audio 6176 to potężne i wszechstronne narzędzie do rejestracji dźwięku.  W 6176 Vintage Channel Strip wyposażone są topowe studia na świecie, w tym studia, w których nagrywali Adele i Coldplay.

[lupa:1]

Teraz, kupując 6176 Vintage Channel Strip otrzymujesz za darmo wybraną kartę UAD-2 QUAD DSP (karta PCIe lub Satellite na złączu FireWire) o wartości 4.400 zł! Platforma UAD-2 stała się podstawowym narzędziem do kreacji miksu w wielu topowych studiach nagrań, dając nieograniczony dostęp do pluginów Universal Audio, które uważane są za najlepsze na świecie.

[lupa:2]

[lupa:3]

Promocja ważna do 31.12.2013 lub wyczerpania stanów magazynowych. Modele objęte promocją: UAD-2 QUAD (karta PCIe lub UAD2 Satellite na złączu FireWire).

Przedwzmacniacze Interfejsy audio FireWire PCI / PCMCIA

Gdzie kupić?

Universal Audio Universal Audio www.uaudio.com

Dystrybucja w Polsce:

AUDIOSTACJA

adres:
ul Kolejowa 93/95 05-092 Łomianki

Sklepy muzyczne > Universal Audio rozwiń listę sklepów

HiFi

Jak wygląda komunikacja w teatrze i rola inspicjenta?
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz