Nowe filmiki instruktażowe od Meyer Sound

Nowe filmiki instruktażowe od Meyer Sound

5 listopada 2013, 13:00
Producent: Meyer Sound
Dystrybucja: Polsound sp. z o.o

[img:1]

W ramach poszerzania bazy informacji dla użytkowników swoich produktów, firma Meyer Sound wypuściła w sieć dwa nowe filmy instruktażowe.

Pierwszy z nich dotyczy obsługi oprogramowania MAPP Online Pro, przeznaczonego do planowania akustycznego, podczas, gdy drugi z nich oferuje nową wiedzę o oprogramowaniu kontrolnym Compass obsługującym systemy głośnikowe CAL.

Przewodnik po oprogramowaniu MAPP Online Pro prezentuje użytkownikom główne tryby działania programu oraz jego funkcje do wykorzystania w przewidywaniu pokrycia głośników,

Drugi film pokazuje użytkownikom jak wykorzystać program Compass, aby w pełni skonfigurować systemy CAL oraz kontrolować ich kierunkowością oraz zdolnościami rozdzielania dźwięku. Użytkownicy mają teraz wgląd we wstępną konfigurację systemu, wybór wejść oraz presetów oraz kontrolę parametrów.

[img:2]

Nowe materiały szkoleniowe są uzupełnieniem przekrojowego systemu edukacyjnego firmy Meyer Sound, rozpoczętego już w latach osiemdziesiątych – ów program oferuje szkolenia i seminaria dla pracujących z dźwiękiem na poziomach zaawansowania i omawia wiele zagadnień, od postaw technicznych do projektowania i optymalizacji systemów dźwiękowych.

Nowe filmy instruktażowe dostępne są oczywiście na portalu Youtube:

 

 

 

 

 

Kolumny i głośniki Systemy liniowe

Gdzie kupić?

Meyer Sound Meyer Sound www.meyersound.com

Dystrybucja w Polsce:

Pro Audio

Rok wyjątkowych innowacji według Sennheiser - Zapowiedź ISE'23
Więcej wiadomości