Chris Lynch używa mikrofonu Studio Project T3

Chris Lynch używa mikrofonu Studio Project T3

18 listopada 2013, 12:00
Producent: Studio Projects

[img:1]

Skrzypek i producent Chris Lynch podczas ostatniej współpracy z Marty O'Reilly i jego zespołem "The Old Soul Orchestra" opublikowali najnowszy teledysk, w realizacji którego pomagał im mikrofon pojemnościowy Studio Project T3.

 

Pochodzący z Santa Cruz w stanie Kalifornia młody utalentowanyh zespół przez ostatni rok koncertował na całym zachodnim wybrzeżu. Podcza swojej trasy zespół zaliczył takie festiwale jak: Outside Lands, Revival Rivertown. Zapraszany był do takich miejsc jak: Hotel Cafe (Hollywood), Cafe Du Nord (San Francisco) czy Rio Theater (Santa Cruz).

Chris Lynch używa T3 od lat jak mikrofonu typu Go-to. Korzystał z niego także podczas nagrywania całego albumu Audiafauna, który można posłuchać tutaj: http://audiafauna.bandcamp.com/

 

Studio Project T3 jest mikrofonem lampowym. Zawiera ręcznie dobieraną podwójną triodę 6072, zapewniającą klasyczny ciepły dźwięk. Posiada trzy podstawowe charakterystyki kierunkowe: nerkową, wszechkierunkową i ósemkową oraz poprzez regulację z zasilacza 6 dodatkowych, pośrednich - łącznie 9 charakterystyk.

Mikrofon wyposażony jest w zasilacz, kabel łączący z zasilaczem, uchwyt przeciwwstrząsowy, osłonę przeciwwietrzną i odporną walizkę.

[img:2:L]

Specyfikacja techniczna SP T3:

- pasmo częstotliwości: 20-20000 Hz
- czułość: 14 mV/Pa
- impedancja wyjściowa: <200 Ohm
- szum: 18 dB(A)
- zasilacz: 230/110 V, 200V, żarzenie: 6.3 V
- złącze: pozłacany 7-szpilkowy XLR
- rozmiary: długość 22.5 cm
- średnica 5.3 cm

Mikrofony Pojemnościowe

Gdzie kupić?

Studio Projects

Dystrybucja w Polsce:

DynaBit

adres:
ul. Pokutyńskiego 6/11 30-376 Kraków

Sklepy muzyczne > Studio Projects rozwiń listę sklepów

Kogo będzie stać na nagłośnienie QSC L Class?
Więcej wiadomości