Test polskich kabli Red's Music

Test polskich kabli Red's Music

20 listopada 2013, 13:43
Producent: Red's Music

[img:1]

"W każdym studio nagraniowym znajduje się cała masa różnego rodzaju przewodów i kabli, jednakże realizatorzy mają swoje preferencje i sięgają zazwyczaj po swój ulubiony kabelek. I tak mając nagrywać gitarę biorę najczęściej VOVOX’a, a gdy nagrywane są klawisze używam parkę przewodów tej samej długości, firmy GEORGE L’S. To nic, że na ścianie wisi ze 20 innych, dobrej klasy kabli instrumentalnych, sięgam zawsze po wymienione powyżej. Też tak macie?

Sądzę, że tak, ale być może, niedługo zmieni się ten stan rzeczy i liderem wśród Waszych ulubionych przewodów stanie się inny kabel. Zachęcam niniejszym do przeczytania poniższego testu kabli instrumentalnych polskiego producenta, firmy RED’S MUSIC..."

 

zobacz dalszą częśc testu...

 

[img:2] [img:3] [img:4]
Akcesoria gitarowe Kable, przewody Kable, przewody, złącza Kable typu JACK

Gdzie kupić?

Red's Music

Dystrybucja w Polsce:

Red's Music

adres:
ul. Tadeusza Kosciuszki 80B 21-560 Miedzyrzec Podlaski

Sklepy muzyczne > Red's Music rozwiń listę sklepów

Gitara

Nowy system gitarowy od Samsunga już wkrótce dostępny
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz