Nowa linia pałeczek ProMark Select Balance

Nowa linia pałeczek ProMark Select Balance

23 listopada 2013, 15:00

[img:1]

Nowe modele w ofercie giganta w produkcji pałek perkusyjnych. Teraz bębniarze w zależności od stylu gry i preferencji mają możliwość wyboru modelu grającego tzw „do przodu” lub bardziej z odbicia. W tym celu zostało przygotowanych pięć nowych modeli pałek o średnicach (.535", .550"/.565”, .580”, .595"). 

W celu stworzenia linii Select Balance inżynierowie porzucili komputery i wrócili do tradycyjnych metod projektowania wyznaczając cztery podstawowe definicje określające pałki w następującej kolejności: średnica, moment zwężenia szyjki, kształt oraz materiał główki. Potem wybrali pięć najpopularniejszych i najchętniej wybieranych średnic spośród wszystkich modeli, ponieważ najważniejszym kryterium wyboru dokonywanych przez perkusistów w kontekście pracy pałek jest odbicie lub przeniesienie środka ciężkości ku końca pałki. Teraz perkusiści mogą znaleźć swój idealny balans w różnych sytuacjach muzycznych.

Pałki Select Balance są produkowane z ćwiartek drewna hikorowego by uzyskać efekt pozyskania pary pałek o możliwie najbardziej zbliżonych parametrach, stąd wybór determinuje rozłożenie słojów, spójność materiału oraz jego trwałość. Pałki są dobierane w pary z dokładnością do 1,5 grama różnicy. Prócz tego pałki są dobierane do siebie pod względem tonalnym z możliwą różnicą w ramach pary do 6 Hertzów. Wszystkie modele posiadają końcówki drewniane w kształcie łezki (teardrop) by uzyskać większą wszechstronność, jednak wkrótce do linii zostaną dodane pałki z końcówkami nylonowymi.


Akcesoria Pałki

Gdzie kupić?

PROMARK BY D'ADDARIO PROMARK BY D'ADDARIO www.promark.com

Dystrybucja w Polsce:

Silesia Music Center Sp. z o.o.

adres:
ul. Partyzantów 6 32-650 Kęty

MUSIC DEALER S.J.

adres:
ul. Gospodarcza 7 20-213 Lublin

Sklepy muzyczne > PROMARK BY D'ADDARIO rozwiń listę sklepów

Perkusja

Mariusz Mocarski endorserem HingeStix
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz